Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicánk és érkezik egy...

Van egy cicánk és érkezik egy új kiscica, ilyenkor ha muszáj elmennünk itthonról, zárjuk inkább külön őket? Van vkinek vmi tanácsa összeszokatással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A cicánk másfél éves, ivartalanított kandúr, de egyébként nagyon aranyos, jó természetű. Sajnáltuk, hogy egyedül van, nincs társa, most úgy néz ki hoznánk egyet, de azért mindig nem lehet vki itthon, pedig sokat tudok most velük lenni, de ha megyünk vhova nem tudom mi legyen. Tanácsok? :)

2014. júl. 8. 22:39
 1/3 Medvi ***** válasza:
Meglátod majd hogy hogy jönnek ki egymással, de az első napokban jobb ha különzárod őket amíg nem vagytok otthon. Jól teszitek, hogy szereztek neki társat, biztos hamar megszeretik majd egymást.
2014. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Semmi értelme nem lenne külön zárni őket had szokják csak meg egymás társaságát valószínű, hogy egyszer ,kétszer össze vesznek még az elején, de ha elzárod őket egymástól soha nem fogják egymást megszokni! :) Én már csak tudom hiszen nekem 5 darab macskám van:) Hidd el,hogy nem kell megilyedni attol ha fújnak egymásra vagy ilyesmi mert azt csak azért van mert nem ismerik egymást de hamar összefognak barátkozni főleg ha azonos neműek :)
2014. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy két nap alatt meglátjátok, hogyan viszonyulnak egymáshoz. Nálam az új cica anno, azonnal a szekrény tetejére kergette, a nála legalább kétszer nagyobb cicáimat, aztán büszkén parádézott felcsapott farokkal. Másnapra semmi bajuk nem volt egymással.
2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!