Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne legyen a cicánk vad, harapós?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos. Pár hete már, hogy nem lehet vele bírni, folyton rohangál a lakásba neki csapódik ajtónak is, hiperaktív nagyon. Játszunk sokat vele, de annyira eldurvul mindig harap és karmol ami eléggé fájdalmas. Néha lábunkra csimpaszkodik a karmaival elég zavaró tud lenni. Pedig olyan kis aranyos volt előtte. Még a simogatást se tűri el, mert látja, hogy mozog a kezünk ha nyulunk feléje ő meg elakarja kapni. Reméljük ezt kifogja nőni. Örülnénk, ha bújós lenne, mint az előző macskáink. Lelehet valahogy szoktatni róla?
2014. júl. 10. 17:31
 1/5 anonim válasza:

Ha észreveszitek, hogy kezdene bevadulni, akkor hagyjátok ott, egy idő után abbahagyja. Főleg ilyen kis korban az összes ilyen lesz, de utána kinövik! :)

Meg rászóltok, hogy: nem, nem szabad, vagy az orrára üttök az egyik ujjatokkal egy kicsit, de csak jelzés képen, hogy ne fájjon neki.

Mindenképpen foglalkozzatok vele, nem szabad most sem elhanyagolni!

Remélem tudtam segíteni :)

2014. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

23:11-es vagyok

Ismerősömtől is megkérdeztem, ők is átestek ezen, nekem azt mondta, hogy játszottak vele, sokat simogatták és hagyták pihenni.

2014. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen igen, sokat foglalkozunk vele. Csak ugye ha orrára ütünk picit akkor azt játéknak veszi, ha meg ott hagyjuk egyedül akkor rombol amit tud, összes szoba virágot eldugtuk már előle, szeret mindenhova felugrálni, asztalra is. Reméljük megjavul.
2014. júl. 11. 20:33
 4/5 anonim válasza:

fogjátok le ameddig megnyugszik

az a baj, hogy a mostani cicám egy tündér, előzőekkel sem volt baj, de ma jön egy kicsi, szóval majd remélem azzal se lesz baj

egyedül van? mert ha lenne játszótársa az lehet, hogy jobb lenne

2014. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet kellenneneki egy jatszotars nekem is volt regebben egy kiscicam egyedul volt es o is olyan vad volt mint a tied es kaptam melle megegy kiscicat es most mar mindig bujik hozzam
2014. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!