Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gubbaszthat a kiscica egész...

Gubbaszthat a kiscica egész nap, mert fáj a lába?

Figyelt kérdés
Egy hete hoztuk haza, eddig kis idétlen, játékos cica volt, de tegnap óta gubbaszt és nem terheli a bal első lábát. Enni eszik. Hétfőn lesz csak nyitva az állatorvos, addig a hétvégén hagyjuk pihenni.

2014. júl. 11. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elvinném ügyeletre. Az én cicáim, ha csak a lábuk fájt károm lábon randaliroztak... Ha egy macskán látszik, hogy rosszul van, akkor nagyon rosszul érzi magát. (Ameddig tud disszimulál)
2014. júl. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig is nézd meg a tappancsát. Nekünk egyszer a kutyánk csinálta ezt, nagyon alapos átvizsgálás után fedeztük fel ,hogy egy igen apró üvegszilánk került a párnás részébe. Borzasztó pici volt, csak azt vettük észre, hogy ott csillog valami. Minden apró betöredezést, bőrhibát figyelj meg. Óvatosan nyomkod meg az ízületét is, érezni fogod, ha egy bizonyos nyomási ponton fáj neki, mert elrántja. Ilyen is volt már a kutyánknál, sántított, és óvatos áttapogatással rá is jöttünk, hogy hol fáj.
2014. júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se tartom valószínűnek. Az én kiscicám deréktól lefelé lebénult, de ettől függetlenül ugyan úgy játszott.
2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül vasárnap estére már semmi baja sem volt. Most meg ellopta valaki...
2014. aug. 13. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegyél ki facebookra posztot, szórólapozz a fényképével, lehet, hogy valaki jóhiszeműen fogadta be.
2014. aug. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megtettem. :)
2014. aug. 13. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!