Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaptam két 1,5 éves kandúrt...

Kaptam két 1,5 éves kandúrt kb 2 hete. Ivartalaníttattam őket. De úgy sajnálom szegényeket, csak néznek ki az ablakon és nyávognak. Mindig lakásban voltak tartva. Mikor engedhetem ki őket az udvarra hogy tuti hazataláljanak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 10:05
 1/3 anonim válasza:
szia.! én is nemrég kaptam ivartalanított cicát budapestről és az enyém is csak lakásban volt kb egy hónapja... eleinte a teraszunkra sem mert kimenni de most már úgy járkál az udvaron meg a kertünkben mint ha a sajátja lenne szerintem ha kiengeded őket legalább egy órára nézd meg hogyan viszonyulnak hozzá ha jól akkor kiengedheted őket ha meg nem jobb ha bent maradnak :D de ez macskánként változó hogy elmegy e vagy sem
2014. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is Pestről kaptam :)
2014. júl. 12. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig is házban voltak tartva szerintem nem a kintlét hiányzik nekik, hanem a régi kuckójuk. Még várj a kiengedéssel, legalább is addig minimum amíg a sebek begyógyulnak.

Ha kiszeretnéd vinni őket próbáld meg addig is hámmal.

2014. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!