Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák nem ihatnak tejet?

A macskák nem ihatnak tejet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 07:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerencsés adni nekik. Hasmenés gyakori velejárója a tejnek, valamint sok macska laktózérzékeny. Sokkal semmiképpen se itasd.
2014. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2014. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ja, kösz a választ. xD amúgy nincs macskám, csak valahol olvastam valami ilyen s mit, de valaki azt mondta nekem, hogy hülyeség ez.
2014. júl. 15. 08:00
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
nekünk 6 macskánk van köztök az egyik 17 éves emberi korban és mi sokszor adunk nekik tejet főleg a kiscicáknak. szeretik nagyon és semmi bajuk tőle :) mondjuk mi nemis bolti vizezett tejet iszunk hanem kecske vagy tehéntejet a szomszédtól, a bolti tejet énsem innám meg nemhogy a macskának adjam ;)
2014. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Ezt így -egzakt- kijelenteni, -marhaság!
2014. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

A fajta tiszta, tenyésztett macskáknak nem szabad meg a kis cicáknak.

A sima házi macskának nyugodtan, az enyémek imádják, soha semmi bajuk nem volt tőle.

2014. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Lehet nekik tejet adni, amit nem lehet az, hogy tejjel itatni (viz helyett) illetve csak tejjel etetni.

Szoval, tulzasba nem szabad vinni.

Az van, hogy vannak elberek, akik szerit a macskanak csak arcanat, meg esetleg britet, vagy taste of wild-et szabad adni, minden mastol azonnal felfordulnak.

Ha nincs hasmenese tole, semmi baja nem lesz attol, ha neha iszik.

2014. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondják hogy lehet, sokan hogy nem. Nos szerintem se kéne. Az én felnőtt nem fajta tiszta és erős gyomrú macskáim összefosták és összehányták az udvaromat mert a szomszéd adott nekik egy nagy tál tejet. Én tudom milyen laktóz érzékenynek lenni szóval nem kísérletezek. Az én cicáim nem bírják az tuti...
2014. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hitelt érdemlő referáció erről nem létezik. Így éppúgy tekinthetjük a macskatápgyártók lobbijának, mint jóindulatú figyelmeztetésnek.
2014. júl. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 cseri65 válasza:
a mi macskáinknak sem volt eddig semmi bajuk a tejtől .
2014. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!