Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámat szeretném ivartala...

A macskámat szeretném ivartalanítani de nem tudom mit tegyek (segítség)?

Figyelt kérdés

van egy 2 éves cicám nagyon szeretem kinti macska falun lakunk gyakran elkóborol és sokszor vemhes lesz a nagymamám mindig "eltakarítja" a kiscicákat :( mert azt mondja így kell meg amikor gyerekek voltak akkor is ez volt

én ivartalanítani akartam de anyukám azt mondta csak felesleges pénzkidobás így is arra is alig van amire kell apukámnak már kétszer is mondtam de másodjára már majdnem pofon vágott hogy ne idegesítsem hülyeségekkel van épp elég baja :(


van valami itthoni módszer amivel meg tudnám fékezni hogy teherbe essen mondjuk ha anyukám fogamzásgátlójából adnék neki az használna vagy mit csináljak sajnálom a cicámat is mert tudja mi lesz a kicsikkel és szomorú utána nagyon sokáig meg a kiscicákat is de itthon senki sem hallgat meg :(



2014. júl. 15. 13:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, vegyél ki anyukád fogamzásgátlójából, hátha összejön a kistesó.

Sajnos nem tudsz mit tenni. Nőstény macska ivartalanítása 6000-től a csillagos égig. Ha a szüleid nem pártolják/finanszírozzák a dolgot, illetve neked nincs erre pénzed, akkor veszett fejsze.

2014. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Na itt mindjárt kapsz te hideget-meleget:)

Vagy megint egy kamu kérdés, unatkozó nyári szünetes tiniknek.

2014. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a legközelebbi menhelynek ők ingyen vagy apró pénzért ivartalanitsák akár el is viszik helyetted.Vissza adják ha kéred de szerintem mondj le róla találnak neki rendes gazdit aki ben tartja és töődik vele.Sajnállak.
2014. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
hát azt akkor inkább nem mert szeretem a cicámat már 2 éves nagyon öreg általában is kb eddig élnek a cicák :( akkor nem tudom mit csináljak mert a kiscicák olyan kicsik hogy még maguktól nem is tudnának enni hogy valakinek odaadjam de tényleg sajnálom őket hogy nagyim a kútba fojtja :S
2014. júl. 15. 14:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed és nem engedik az ivartalanítást, semmit nem tudsz tenni sajnos.

Emberi gyógyszerből semmiképp ne adj neki.

2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
de lehet valami baja ha fogamzásgátlót adok neki? ha igen mi?
2014. júl. 15. 15:05
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
2 ÉVES MACSKA ÖREG??? Általában 1O-15 évig élnek.Mondom vissza adják ha kéred.
2014. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
15 évig? :O nálunk maximum 4 évig éltek de mindenhol mármint másoknál is
2014. júl. 15. 15:32
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon az én macskám 17 évesen pusztult el, pedig én is vidéken volt. Ivartalanítva volt. "otthoni módszer" nincs. Kezdd el gyűjtögetni a zsebpénzed, vagy hallgass az előttem szólóra, és hívj segítségül egy menhelyt. Még az is jobb neki annál, hogy kb "egész évben" vemhes, a kölykeit meg állandóan megölik.
2014. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*Vidéken lakom, nem volt (nem tudom, hogy jött ez az elírás x) )
2014. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!