Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A tűzoltókat tényleg ki lehet...

A tűzoltókat tényleg ki lehet hívni, ha a macska egy fán rekedt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg.
2014. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most a Köröndön dolgoznak szegények. Hívd őket picit később.
2014. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Igen, ez sajnos így van, de iszonyat nagy baromság! Gondolj bele, amíg egy macskával idétlenkednek és történik valami komoly káresemény emberi élet veszélyeztetettségével, akkor nem tudnak azonnal a helyszínre vonulni, mert ilyen hülyeségekkel kell foglalkozniuk! Nem is beszélve, hogy valakinek fizetni kell a kivonulást és beavatkozást, szóval drága cicus lenne az ha kimennének érte :)
2014. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem is azért kérdem, mikor a miénk felment én felmásztam utána és lehoztam.


Csak kicsit csodálkoztam az amerikai filmek láttán.

2014. júl. 15. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt hívhatod a tűzoltókat, de nem mennek ki. Tudom, mert húsvét után barátnőm macskája felmászott a tetőre, eleredt az eső, nem tudott lejönni. Nem volt elég magas létránk, ezért hívtuk a tűzoltókat, akik kerek perec közölték, hogy ilyen miatt nem szállhatnak ki. Úgyhogy igen, hívhatod, de nem mennek ki, maximum, akkor mentenek állatot, ha az tűz, vagy bármi hozzájuk tartozó dolog miatt rekedt ott valahol, de azért nem, mert fölment és nem tud lejönni.
2014. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!