Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Muterom az mondja hogy nem...

Muterom az mondja hogy nem lehet macskám mert megörülne a lépcsőházi lakásunkba. "mert elvileg a macska mindene hogy tudjon mászkálni" de ez nem igaz ugye?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem hiszem. De a legtöbb anya nem szereti az állatokat, mert ők kell takarisák a lakást, meg minden. lehet csak kifogásokat keres
2014. júl. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak kifogas.

Mert hogy nez ki az, hogy kerek perec kijelenti, hogy "nem, mert nem akarom"? -_-

2014. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A macskák szeretnek sokat mászkálni, az én 2-3 hónapos macskámnak a kert nem elég... Akkor mi lesz ha felnő? Persze, nem azt mondom, hogy nem szokja meg a lakást, de kell neki a nagyobb tér. Szerintem jobban érzi magát kint a macska.
2014. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az anyukád állít az nem igaz.3O éve van macskám panelban de nincs vele semmi gond.Ha kiskorától bent van akkor nem is vágyik ki. A szobatisztaság meg gyerek játék.
2014. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A macska valóban szeret eljárni, kóborolni, de ezzel nem kis veszélyekbe keveredik. Még felnőtt korban befogott macskák is megszokják, hogy bent vannak a lakásban, szóval ez nem kizáró ok.
2014. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!