Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy nősténycica...

Mennyibe kerül egy nősténycica ivartalanítása? Nem oltatjuk, mert lakásban lakunk. Nem fog belekötni az orvos ha elvisszük ivartalaníttatni, h nem szoktuk oltatni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

De valószínűleg beleköt, de nem kell vele foglalkozni...(Egyépként hol máshol laknátok mint egy lakásban? talán sátorban?)


Az ivartalanítás, nem rég még 10.000 körül volt amikor voltunk...

2008. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mi cicónkat sem oltattuk, mert lakás stb. De nekünk nem szólt. Ez szerintem orvostól függ. Persze mi ahhoz az orvoshoz vittük, aki 7 éve kezeli az állatainkat. :) Szerintem válasszatok egy megbízható orvost és mellette nézzetek ki a környéken egy non-stopot. Mert nem tudhatod, hogy vasárnap vagy bármi munkaszüneti napon mi történik állatkáddal. A spanimnak toklász volt az orrában(!) és már majdnem ott tartottak, hogy műteni kell. Mind ez vasárnap, ha nem visszük non-stophoz, mert várunk másnapig elpusztul. (A toklász felmegy az agyhártyáig)

2008. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah, és az ivartalanítást kihagytam. Neked is csak azt tudom mondani, mint másnak. :D Az orvosunk 8.000 ért megcsinálta, a másik huszon akárhány ezret kért. De kb. 10.000 forint körül van...
2008. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2008. aug. 4. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:

nőstény macska:8000-12000Ft

kandúr:5000-7000Ft

2008. aug. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2008. aug. 28. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
szia szerintem nemfog belekötni abba hogy nincs beoltatva mert én találtam a cicám és egyből elvittem oltatni az állaatorvos pedig aztmonta hogy a macskáknak nincs kötelező oltás mondjuk azért én beoltattam de nem muszáj és sokan nem oltják be azt sajnos nemtudom hogy mennyibe kerül az ivartalanítás mert én is csak most szeretném elvinni.
2009. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!