Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitz lehetne tenni, hogy a...

Mitz lehetne tenni, hogy a szomszéd macskái ne járjnak az én ablakom alá fetrengeni és hugyoz. Ni?

Figyelt kérdés

Állandóan itt fetrengenek a szomszéd büdös, bolhás macskái az ablakunk alatt, amivel alapjába nem is lenne baj, de hogy ide is járnak hugy. ozni.... Kiakasztó ez a büdös nagyon.

Mit tehetnék velük, hogy ne jöjjenek? Bántani nem akarom őket, csak valami szer, vagy növény érdekelne, amitől nem járnak majd ide, ha kiteszem.



2014. júl. 25. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Kipróbáltam mindent, de semmi sem vált be.

vettem macskajajfűt, mert állítólag nem bírják a szagát a macskák. Bírták. fű helyett díszkaviccsal szórtam tele a kertemet, mert azt mondták, oda nem kakil/pisil a macska mert nem tudja elkaparni. El tudja.

Vettem macskariasztót, mert állítólag nem bírják a hangját. Nem zavarja őket. Hetekig öntöttem ecettel a kert szélét ahonnan bejártak, állítólag utálják az ecet szagát. Nem vált be, jöttek máshonnan.

Ami egy ideig bevált az a mozgásérzékelős locsoló. Napokig nem jöttek át, amikor először rájuk spriccel a víz hirtelen. De ez is csak egy ideig válik be. Ugyanis mindig más útvonalon járnak be, így a mozgásérzékelőt mindig máshová kellett tenni. Sajnos csak bizonyos határig érzékeli a mozgást. Szóval azon kívül, hogy amikor otthon voltam, és megláttam a kertben a macskákat, állandóan elzavartam, más nem igazán vált be. Én csak azért szabadultam meg a macskáktól, mert a szomszédom elköltözött, és elvitte magával.

2014. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki hátha beválik

2014. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!