Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának csirkefarhátat főzve...

Cicának csirkefarhátat főzve vagy nyersen jobb? Ha főzve, akkor csak simán forró vízbe, vagy forró sós vízbe?

Figyelt kérdés
Illetve, azt olvastam, hogy a csont is jó neki, de le kell darálni, nehogy megakadjon a torkán. Mi nem tudjuk ledarálni, ha csak nagyon alaposan kiklopfoljuk és elkeverjük a husival, az jó?
2014. júl. 28. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem tudod ledarálni, inkább ne.
2014. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha porrá tudnám klopfolni? :( Vagy akkor csak a husi részét adjam oda? De úgy olvastam nagyon jó neki a csont!
2014. júl. 28. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Főzve megpuhul a csont és úgy klopfolni sem kell. Amelyik csontot nem tudják elrágni azt ott szokták hagyni, inkább a nyakcsigolyák szoktak megakadni a torkukon, azt én a kutyának adom.
2014. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Medvi ***** válasza:
100%
Nyersen a legjobb a cicának, hiszen ez a természetes tápláléka. Ha madarat vagy egeret eszik, azt sem főzi meg neki senki. Kiscica még csak a pici csontokat tudja elrágni, nagycica már a nagyobbakat is. Fogkő kialakulása ellen is a legjobb a csontrágás. A kiklopfolás jó ötlet, csak a cicát ne engedd oda amíg klopfolsz.
2014. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én apró darabokra összevágtam (nem volt egyszerű, mert nincs csontvágó késem). Lefagyasztottam 1,5 hétre, majd kivettem és előtte csak gyorsan leforráztam. A cica imádja és nagy részét meg is ette, de volt olyan csontos rész, amivel nem tudott elbánni, azt ott hagyta. Még csirkenyakat szoktam neki adni, ami csontos. Ez sokkal könnyebben kezelhető és ezt mind befalja. :) Valóban jó a csont nekik, de csak is nyersen!
2014. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!