Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden éjszaka kihányja a...

Minden éjszaka kihányja a macskám a szárazat?

Figyelt kérdés

5 éves eddig makk egészséges benti cicám kb 4-5 napja minden éjszaka kihányja a száraz tápot. Egyébként (túl) jó húsban van, 6,5 kilós félperzsa cica, és ezeken a kis taccsokon kívül ugyanolyan jó kedélyű, játékos, bújós, nem látom hogy beteg lenne. Oltott, féregtelenítve szokott lenni.

Egyébként Friskies szárazat eszik, húst nagyon ritkán, egyszerűen nem szereti, sosem szerette. Ettől a száraz táptól korábban semmi baja nem volt.



2014. júl. 30. 14:05
1 2
 11/16 Maxitabi ***** válasza:

A napi hányás sajnos betegségre utal- legvalószínűbb a bélgyulladás.Ez a táptól lehet,de lehet más is! El kell vinni dokihoz,mert a hányás kiszárítja hamar a cicát... nem is mondom. Kapnia kell antibiotikumot (injekció volt nálunk 3 db).igaz,ez pénz és még pár napig orvosi konzerv tápot kellett ennie (450 Ft/db)... A dokival meg kellene nézetni azért (kérj részletfizetést)

A josera pedig mehet!!!!

2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is a Tápfutár oldalát ajánlom. Minden hónap első hétfőjén (zöld hétfő) ingyenes szállítanak ki az ország területén, én mindig ilyenkor rendelek, vagy kimegyek érte személyesen, ha van időm. Plusz ha belike-olod őket facebook-on, akkor kapsz kuponokat, ami minden egyes vásárlásnál -500 Ft-ot jelent. Érdemes egy kicsit utána járni a dolgoknak és sokat lehet spórolni, így meg mindenképp megéri a prémium táp!
2014. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek többen ajánlottátok a joserát, rendeltem belőle érzékeny gyomrú cicáknak valót a petissimo-ból, és a kiszállítás is ingyenes lesz :) megnézem hátha ez megoldja a problémát.
2014. júl. 31. 11:47
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha még olvasod: bevált neked ez a táp? Az én cicám is érzékeny gyomrú, vagy talán inkább finnyásnak mondanám, pedig ő sima házicica. De borzalom, amit művel, mindig válogat, alig akar valamit megenni, gondoltam, kipróbálnám, hátha.
2015. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen, olvasom :)

nagyon bevált! mind a kettő örömmel eszi és azóta a kérdésben lévő cicám nem is hány szerencsére. mindig 10 kg-os kiszerelésben vesszük 10ezer Ftért a petissimo.hu-ról és ingyen házhoz szállítják. jó sokáig elég 3 hónapig kb!

2015. ápr. 10. 16:02
 16/16 anonim ***** válasza:

Nagyon köszi, akkor kipróbálom én is :)

Örülök, hogy rendbejött a cicád :)

2015. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!