Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma került hozzánk egy 8-9...

Ma került hozzánk egy 8-9 hetes cica, már vártuk az étkezését. Ha első éjszaka bent lesz a szobámban, de egyébként kinti macskának akarjuk, akkor rosszat teszek azzal, hogy bent volt első éjszaka?

Figyelt kérdés
Kint egy elkerített kuckót csináltunk neki, hogy ne kóboroljon el éjszaka. Viszont nagyon sírt, nem volt szívem egyedül kint hagyni. Behoztam, itt fog éjszakázni velem. Holnap viszont már azt szeretném, hogy kint aludjon. Egyébként holnap egész nap napközben kint leszek vele, hogy szokja a helyet.

2014. jún. 27. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, nálunk 2-3 hétig bent aludtak, ma meg már haza se akarnak jönni. :D
2014. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
valószínűleg azért nyávogg mert egyedűl van ,ha régebben benti cicaként tartották és többen voltak akkor lesz vele egy kis gond
2014. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első!

És utána nem volt gond a kintre szoktatással? Hárman voltak tesók, és igen, most egyedül van :( Biztos félt is, meg nem tudom mennyire zavarja a sötét... Csak féltem is, hogy kibújik a kuckóból valahogy, és elszökik. A második éjszaka még korai lenne kint hagyni?


A másik, hogy délután óta van itt, de alig láttam enni. De éhesnek meg nem látom, most is játszik, nagyon elemében van :D Van annyi esze, hogy egyen ha éhes ugye? Csak mintha egész nap nem is evett volna...

2014. jún. 27. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Idő kell a cicának, hogy megszokja a helyét. Ha kirakod, elkóborolhat.

Amúgy cicáknál 12 hetes kor az, amikor elválasztják az anyjuktól.

Ezért nem ér sokat az állatvédelmi törvény, mert nem veszi figyelembe , hogy a macska nem kutya.

2014. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell kinti macskának lennie? Az ivartalanításig maradjon bent aztán mehet nyugodtan ki. Azzal hogy bejár csak neked lesz benne örömöd. Nekem három van mindegyik ki be jár de soha nincs velük semmi gond.
2014. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom nagyon beszoktatni, a család többi tagja nem is nagyon szereti (nem a macskát, hanem hogy bent legyen).


A másik: honnan veszem észre, ha éhes? :D Nem nyávog, meg teljesen elvan. Nyávogni fog, ha éhes? Vagy honnan tudom? Mert eddig nem sokat evett...

2014. jún. 27. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mit evett eddig? Most mit adtál neki enni?
2014. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Na, ez a cica is csak egy fogyóeszköz lesz.
2014. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne ha tudnád hogy eddig mit és hogy evett.

Ha pl eddig áztatot száraz tápot kapott akkor neked is áztatni kéne. Lehetőleg ugyan azt a fajtát.

2014. jún. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!