Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lesz valami baja a cicámnak?

Lesz valami baja a cicámnak?

Figyelt kérdés
most született, az anyja meg beletette egy hordóba.... olyan mély a hordó, hogy nem tudtam kiszedni, ezért felborítottam. nem szedtem ki, mert az anyja úgyis visszatenné, szóval így legalább ő is bele tud könnyebben mászni. erre 10 perc múlva megnézem, és beletette egy másikba... lesz valami baja? az anyja tudja etetni?
2014. aug. 1. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha nincs semmi a hordóban akkor nincs baj. A semmit úgy értem hogy a közelmúltba se volt vegyszerezve, aminek maradhattak maradványai.

Azért viszi oda a cicákat mert ott érzi őket biztonságba.Mivel nyilán neki is nehézkes a ki be járás így tudja hogy másnak is az lenne, tehát nem tudja a piciket bántani se kutya, se nyest, se ragadozó madár.

Persze hogy tudja etetni, azért egy hordó alja elégszéles. Gondolom mivel nem bírtad őket kivenni csak borítással, nem egy kis 5l-es hordóról van szó.

Nyugi az anya cica nem viszi olyan helyre a kölykét ahol nem tud róla megfeleleően gondoskodni.

2014. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!