Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinéztem egy cicát, de a...

Kinéztem egy cicát, de a képen egy kicsit mintha bandzsítana. Ezt kinőheti?

Figyelt kérdés
Nagyon édes és intellektuális tekintete van tetszik. csak bandzsít kicsit szegény. Valaki azt mondta csak a kép a rossz meg lehet, hogy kinövi.
2010. jan. 11. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg tudod mutatni a képet? Nem láttam még bandzsító macsekot.
2010. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze,de az is lehet,hogy szimplán bandzsi szegény,vagy csak fáradt volt amikor a kép készült.
2010. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

és ha bandzsal miért baj???


attól csak aranyos.)

2010. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Léééééégyszi küldd el a képet!!!!!!!!
2010. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha bandzsa, még az sem ha félszemű lenne, csak szerethető legyen.
2010. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak bandzsi cicák.


Van aki azt mondja, hogy kinövik, mások szerint nem.

Pl. kiállítási sziámi cicáknál súlyos hiba a bandzsítás, ez már kölyök korban is látható, így azokat a kölyköket ivartalanítási szerződéssel kedvencnek szoktál eladni a tenyésztők. Tehát nem kockázta, hogy kinövi-e, vagy sem.

2010. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A felemás szemű cicáknál elég gyakori, hogy kicsit bandzsik. Legtöbbször azonban a fénykép torzít, nem tudja olyan jól a két szemszínt összehangolni. Ha elküldöd a képet,akkor megnézzük, lehet, hogy fotóhiba.
2010. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem valószínű. Sőt vannak amiknél szépen kialakul. Az enyém kicsinek nem bandzsított, most már igen. De attól még szép.
2010. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

=]

koszi a valaszokat! Nem ugy kell elkepzelni, hogy egyikkel jobbea fel a masikkal meg balra lefele bandzsit :D kifele nez egy kicsit. Attol meg nagyonedes. Ez igaz :)

2010. jan. 12. 09:58
 10/11 anonim ***** válasza:
kérj róla még képet.. aranyos csak ettől rosszabbul láthat, és ha kinti macska lesz ez evszélyes lehet.
2010. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!