Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinövi a játékot a kiscicám?...

Kinövi a játékot a kiscicám? (2 kérdés van katt)

Figyelt kérdés

1. kérdés: Van egy kb 6-7 hónapos nőstény cicám! Sajnos ő nem olyan , hogy mikor lefekszek aludni oda bújik a nyakamba és dorombol hanem amikor megrezzena takró rögtön odaugrik! Ezt kifogja nőni valaha? Nem nagyon zavar , de jobb lenne ha bújós cica lenne!


2. kérdés: Mindenkitől nagyon fél kivéve tőlem már kb 2 hónapja megvan és aranyos egy cica , de mitől fél , pedig mindig simogatom szeretgetem JÁTSZOK VELE! Talán a kistesóim lehetnek az oka? Mert ők mindig nagy hangal kergetik a cicát n, nyomkodják , zavargatják!


2010. jan. 11. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A játékosság személyiségfüggő, kicsit csökkenhet felnőttkorra, van amelyik cicuknál el is tűnik. telje4sen és lusták lesznek, csak alszanak. Amúgy sztem aranyosabb ha nem döglik egész nap hanem játszik, mókázik is.

2.:sok macska nem szereti az idegeneket, ez természetes. ha a kistesóid kergetik, nyúzzák azt meg főleg nem szereti. Nevelni kell a gyereket hogy hogy bánhat az állatokkal, vagy vissza fog karmolni egy nap a cica jogosan és nem fog tetszeni senkinek.

2010. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Aranyos lehet a cicád :) Meg kell, hogy mondjam, nekem is egy ilyen játékos ciccem van, és nem telik el úgy nap, hogy ne rohangálna fel-le a házban a szőnyeget összegyűrve a játékegere után. Szörnyen játékos mindennel amit meglát, pedig már 2,5 éves :) Szóval szerintem is cicafüggő, hogy melyik mennyire játékos. Néha én is vágyom arra, hogy odabújjon, de ez csak nagyon ritkán van. Azon is csodálkozok, hogy sose dagasztott még életében, szerintem nem tud vagy nem tanult meg, vagy nem tudom :) De az biztos, hogyha bújuk, akkor se marad sokáig, mert be van sózva :)
2010. jan. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, bújuk helyett bújik :D
2010. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!