Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet távol tartani...

Hogyan lehet távol tartani egy bagzó macskát?

Figyelt kérdés

Nem tudom kié a macska, de 3 napja az ablakom előtt a kerítésre ülve óbégat. Ha elzavarom 10 perc múlva visszajön.

Kezdem piszokul unni. Mivel tudnám távol tartani a kerttől?


2014. aug. 4. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A macska nem szereti a különböző spray-k erős szagát. Például valami illatosító spray. Ha oda tudsz menni és úgy odafújni hogy érezze, akkor az esetleges következő alkalomkor már elég lesz neki az is ha a spray helyett te adsz ki sziszegő hangot.
2014. aug. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A légfrissítő se rossz ötlet, de azért úgy hogy a cicára ne menjen. Tudom hogy idegesít, de mégis csak egy élőlény.

Nálam is okozott gondot kandúr, bár az nem óbégatott, csak az ideiglenesen nálam lévő még nem ivartalanított cicát akarta mindenáron...

Nekem slaggal sikerűlt elkergetnem. Ha csak zavartam vissza jött. Aztán felidegesített maxra megnyitottam a kerti csapot és a telken végig üldöztem a slaggal. Azóta is elkerüli a telket.

2014. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs macskánk, úgyhogy biztos nem azért jár ide. Annyit elértem, hogy amikor kimegyek, akkor elmegy, de aztán visszajön, úgyhogy lefújni nem nagyon tudom. Esetleg valami illóolaj, aminek nem szereti a szagát?
2014. aug. 4. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:
teafaolaj
2014. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kapd el és vidd el ivartalaníttatni! :)
2014. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos van gazdája, mert jó húsban van :) Végül ma odébbállt, most biztos mást boldogít.
2014. aug. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!