Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős segítséget kérnék. HOL...

Sürgős segítséget kérnék. HOL CSINálják ingyen?

Figyelt kérdés

Volt először egy lány macskánk a férjemmel aki össze szürte egy hím macskával a levet.6 kölyke született 2 lány 4 fiú.Utána a 2 lány is szült 2-t 2-t.Ebből az egyik lett lány azóta pedig az a lány is szült 3 utódot.Ez mind 2 év alatt történt.Szeretném ivartalanítani őket,de már ígyis minden nyugdíjam és a párom nyugdíja is a macskák etetésére és a mi megélhetésünkre megy el.Hol csinálják ezt ingyen?

Üdv.: Grineusz Józsefné,61 éves nyugdíjas


2010. jan. 12. 11:29
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
8%
Mi a halálért kell egy macskának wyskas táp vedd a legolcsóbbat vagy adj nekik tejes kenyeret.Meglesznek azon és nem lesz egy vagyon napi 1500 nagyon sok.Vagy vegyél egy jó kutyát nálunk megoldották a macskaproblémát és akutyáknak sem kellet anyitr enni adni az első napkban.És legalább a kutyák is kiélték a vadűszösztönüket bár nem szép látvány mmikor kettétépik a macsekot de ha nem fut el akkor magára vessem az esély adva volt.
2010. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

1. Pro Canibus Alapítványt próbáld meg.

2. gyakran hirdetnék ivartalanítási akciókat a különböző szervezetek. Pl.Zöld Zebra. És most szerintem lassan aktuális lesz. Ingyenes nem lesz sehol, de részletfizetést lehet kérni talán.

Ez minimum 4 nőstény macska. Legalább őket kellene.

2010. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
50%

Elnézést, de előbb kellett volna gondolkodni!

Nem a legdrágábbal kell etetni a macskát, feltalálja az magát, ha szabadon van fog magának verebet meg egeret. Tudom, hogy az idősek szeretik a macskákat, de azért van egy határ.

2010. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
31%

Ha nem tevedek, az osszesen 14 macska, 14 x 325 (argep szerint legolcsobb) whiskas konzerv az 4550...

Szoval, maris hiba van a szamitasban.


Amugy, nagyon nem ertek egyet a "zsakba veluk, az a legolcsobb" dologgal, de mi a vérért akarjatok ingyen?

Amugy 14 macska etetese nem egy akkora kunszt, nekunk kijon kb 5000 bol havonta, (lehet kicsit tobb, de olcsobb mint a cigi) de mi fozunk rajuk.


12:00: te sem vagy normalis, tudod, allatvedelmi torveny meg mi rak. Amugy, szerintem te se hasznalj jardat kozlekedsre, ha nem tudsz gyorsabban futni a kocsiknal, akkor...

(Es most indulatmentesen: a legnagyobb hiba hagyni a kutyanak, hogy oljon, es meg is egye a zsakmanyat. google-zd ki hogy miert, hint: adott korulmenyek kozott megoli es megeszi a gyerekedet is. (Igen, tudom, nalad nem jonnek ossze ugy a korulmenyek, es amugy is dogoljek meg.... Meg jo, hogy en etologiaval foglalkozok, nem erthetek hozza. :)

2010. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
40%

El is képzelem ahogyan az állatorvos előtt áll:

- Ezt a 2 doboznyi macskát szeretném ingyen ivartalanítani, ha lehet.

- ...


:D

2010. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
Úgy látszik, a bunkók, gyengeelméjűek azért itt is sorban állnak...
2010. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A macskakert.hu-t nézd meg, Ők segítettek nekem is utcai cicákat ivartalaníttatni féláron!(Nem az enyémek voltak,hanem egy kolinál éltek, és mindig szaporodtak, ezért muszáj volt...azóta mindenki gazdis:))
2010. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
A Zöld Zebrán és Pro Canibuson kívül kérdezd meg a Fehér Keresztet is. Ők is szoktak ivartalanításban segíteni.
2010. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
66%

Mi van bunkókáim, lepontoztatok? Ne várjátok már egy 61 éves nyugdíjastól, hogy annyira képben legyen, hogy előre tudta volna. Nem is olyan rég még nem volt olyan felkapott téma az ivartalanítás, a nagyanyám is pl. tőlem hallott ilyet először. az ő idejükben csak akkor csináltak ilyet, ha muszáj volt (pl. beteg állat). szerintem nagyon dicséretes, hogy ez a hölgy inkább elgondolkodott ezen és nem agyonüti, megfojtja a kiscicákat - mint ahogyan az ő korosztályából nagyon sokan tennék - hanem megoldást keres! Tanácsot kért, nem kioktatást.

engem pontozzatok csak le, ha nem tetszik! :@

2010. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
És akinek nem inge, nem vegye magára, szerencsére normális válaszolók is vannak.
2010. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!