Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős segítséget kérnék. HOL...

Sürgős segítséget kérnék. HOL CSINálják ingyen?

Figyelt kérdés

Volt először egy lány macskánk a férjemmel aki össze szürte egy hím macskával a levet.6 kölyke született 2 lány 4 fiú.Utána a 2 lány is szült 2-t 2-t.Ebből az egyik lett lány azóta pedig az a lány is szült 3 utódot.Ez mind 2 év alatt történt.Szeretném ivartalanítani őket,de már ígyis minden nyugdíjam és a párom nyugdíja is a macskák etetésére és a mi megélhetésünkre megy el.Hol csinálják ezt ingyen?

Üdv.: Grineusz Józsefné,61 éves nyugdíjas


2010. jan. 12. 11:29
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mindent osszevetve, ez egy jo hir.
2010. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Márcsak 9 macska van..De remélem hamarosan még elvisznek egy párat
2010. jan. 25. 17:51
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
De örülök a jó hírnek! Én ajánlottam a Rex alapítványt. Megkérdezhetem, hogy kiknél sikerült az ingyenességet elintézni?
2010. jan. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Száraztápot kell adni nekik, az sokkal olcsóbb és táplálóbb is!


Sok sikert az elajándékozáshoz/ivartalanításhoz/oltáshoz.

2010. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de tényleg kamukérdés-gyanús volt :$ (A napokban rengeteg kamukérdés volt, ezért gondoltam)
2010. jan. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

Semmi baj,néha tévedünk.

A Rex-Alapítványhoz elmentünk és elmondtuk mi a panaszunk ők pedig felajánlották,hogy segítenek.Nem kértek ugyan pénzt,de adtunk nekik 5.000ft-t

2010. jan. 26. 19:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!