Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sürgős segítséget kérnék. HOL...

Sürgős segítséget kérnék. HOL CSINálják ingyen?

Figyelt kérdés

Volt először egy lány macskánk a férjemmel aki össze szürte egy hím macskával a levet.6 kölyke született 2 lány 4 fiú.Utána a 2 lány is szült 2-t 2-t.Ebből az egyik lett lány azóta pedig az a lány is szült 3 utódot.Ez mind 2 év alatt történt.Szeretném ivartalanítani őket,de már ígyis minden nyugdíjam és a párom nyugdíja is a macskák etetésére és a mi megélhetésünkre megy el.Hol csinálják ezt ingyen?

Üdv.: Grineusz Józsefné,61 éves nyugdíjas


2010. jan. 12. 11:29
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem egy 61éves nem is beszél így.
2010. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

A Rex alapítvány is segít indokolt esetben. Mi találtunk már nőstény cicát, aminek gazdi is került volna, de nem akartuk ivarosan odaadni. Rexéktől kértünk engedményt, elmeséltük, mi célból kellene, erre ingyen!! elvégezték a műtétet. Nem hiszem, hogy ennyi cicánál is mindegyikre megoldható, de hátha! Egy próbát megér.


[link]


Amúgy pedig tényleg nem kell a cicáknak whiskast enniük, van lényegesen olcsóbb -sőt, táplálóbb, mert a whiskas nem is jó táp, csak komoly a reklámháttér- megoldás is és akkor nem kerül egy vagyonba a macskatartás. Ennyi macska közül bármikor megbetegszik egy, az is sok pénzbe kerül az orvosnál. Ha olcsóbb tápot kapnának, azon lehetne egy kicsit spórolni az ilyen váratlan kiadásokra.

2010. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ezek a macskák oltva vannak? Az egy dolog, hogy enni kapnak, de ugyanúgy oltani se árt őket. Ha valami bajuk van rohan velük az orvoshoz? Előbb kellett volna gondolkodni.


Kedves állatvédők!

Nekem a nagymamám mesélt róla mik mentek régen faluhelyen (valószínűleg most is ez van), volt kutya macska, persze nem ivartalanították őket, mert luxus volt az állatorvos és csak haszonállatokhoz hívták ki. A túl szaporulatot bizony megfojtották, agyonütötték.

2010. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
nem lehetne azt a sok macskát elajándékozni ide-oda? És akkor csak az "eredeti" macsek maradna meg és azt kéne ívartalanítani.
2010. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
2%

El kell ajándékozni.

Biztos van 1-2 jólelkű kínai aki szívesen kezelésbe venné őket.

2010. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

A tegnapi és mai kamukérdés-roham miatt elgondolkoztam, hogy ez nem kamu-e. Az aláírás miatt szerintem az...

No de ha nem, akkor:

egy olyan helyet kell keresni, ahol aránylag olcsón megcsinálják. De ha a későbbiekben gond lesz ennyi macska etetése, rokonoknak el lehet néhányat ajándékozni.

2010. jan. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ingyen...
2010. jan. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Vagy... meg kell kérni egy kocsmát/kisboltot/fodrászatot, hogy ki lehessen rakni egy gyűjtőládát a kiírással és egy képel a cicákról. Valamennyi csak összejön. Aztán keresni kell egy állatorvost és megkérdezni mik a lehetőségek. Nem muszáj mindet egyszerre vinni. Ha egy része már megvan, akkor átmenetileg a tüzelő macsekokat lakásban kell tartani.
2010. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy megnéztem iwiwen, létező személyről van szó,szóval túl lehet lépni a kamu dolgon. Bár ott csak egy Öcsike nevű cicáról van szó ejtve..
2010. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Igen mert ő a jelenlegi párom macskája.A többi a telken van,de majd szólok az unokámnak,hogy írja át.És üzenem mindenkinek,hogy írtam egy e-mailt és megcsinálják majd ingyen.3-at pedig elajándékoztunk.

Üdv: Grineusz Józsefné

2010. jan. 25. 17:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!