Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak velük? (sos)

Mit csináljak velük? (sos)

Figyelt kérdés
Apummal találtunk a garázsba 3 cicát,kicsik voltak,talán pár hónaposak,anyjukkal nem tudjuk mi van,de a kutyát idegesítik,ezért itt nem maradhatnak,hogyan fogjuk be őket?hová vigyük?Utcára kitenni nagy kegyetlenség?Sajnos nem tudjuk őket itt tartani,muszály menniük.
2014. aug. 5. 19:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Melyik városban laksz????? .....igen ,nay kegyetlenség egy nagy cicacsaládot az utcára tenni!...mivel én állatvédő vagyok ha mondasz egy települést ,akkor valami menhely vagy állatmentő elérhetőségét megadom és akkor ő hátha tud valamit segíteni....de semmiféleképpen ne rakjátok ki az utcára őket!!!!
2014. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Tényleg lenne szívetek utcára kitenni? Az én kutyáim sem bírják a macskákat, de mikor találtunk az udvar hátsó részében 4 kiscicát az anyukával eszem ágába nem jutott kirakni őket. Menhely nem tudta fogadni őket, így kialakítottam egy részt nekik és nálam maradtak ideiglenesen. A menhely segítségével 1 hónap alatt lett gazdi. neked lehet szerencséd lenne és már ma vagy holnap fogadnák őket. És legalább a kutyáimat is macska kompatibilisé tudtam tenni.
2014. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Én is állatbarát vagyok,de értsd meg,itt nem maradhatnak tovább,a kutyám majd meg őrül.Budapest,pesti oldalon lakunk.A legtöbb menhely teli van,nem?
2014. aug. 5. 19:59
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kegyetlenség lenne őket kirakni az utcára... nagyon NAGY! Illatos utca... Noé állatotthon menhely van ott. Próbálkozz be náluk, vagy néz a google-n közeletekben levő menhelyt.

Bővebben a "Noérol": [link] itt mindent megtalálsz!

2014. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Szolnokon van a Junior Kisállat Rezervátum ....kb 200 cica van ott....ha adok egy számot és felhívjátok lehet ,hogy őket is befogadnák.!?...írjam a számot????
2014. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szolnok nekünk messzi van:/

Az Illatosút márt bezárt

2014. aug. 5. 20:06
 7/31 anonim ***** válasza:
Akkor van egy pesti macskamentés alapítvány!!!!!.....annak írjam a számát?????
2014. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ha most odavisszük őket,befogadják?
2014. aug. 5. 20:11
 9/31 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok. A noé állatotthonba elvihetitek a cicusokat! Holnap szerda, BIZTOS nyitva vannak... EGY Éjszakát nem bírtok ki velük?


[link] !!!!!!!

2014. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
ezért szeretném megadni a számukat ,és akkor beszélnétek telón!!!!.....írja a számot felhívjátok? :)
2014. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!