Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik jobb? A Frontline...

Melyik jobb? A Frontline Combo vagy Frontline Spray?

Figyelt kérdés
Nagyon bolhás a 2 cicám és azért szeretnék venni valamit ami hasznos.Melyiket valasztanátok?

2014. aug. 7. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

combo

A sprayt nem szokták cicákra ajánlani, mert nehezen adagolható a megfelelő mennyiség és gazdaságtalanabb is.


Magát a frontline-t én nem ismerem, nem azt használom, de a kiszerelés, alkalmazásmódban a spot on típusúak jobbak.

2014. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Combot használok rendszeresen. Nekem tökéletesen bevált, a cicáim és a kutyám sem bolhás, kullancsokat sem szednek össze. De ha nagyon bolhás, akkor érdemes féregteleníteni is, ha nem volt, mert sok esetben ezek együtt járnak, majd ezután a féreghajtó programot is rendszeresen betartani a cica és a saját védelmedben is, mert a macska bizonyos férgei fertőznek embert is.
2014. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!