Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik "mágneses" kullancsria...

Létezik "mágneses" kullancsriasztó kutyáknak és macskáknak? Ha létezik, akkor jobb mint pl a FRONTLINE meg hasonlok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik. [link]

De sajnos senkit nem ismerek aki használja, nem tudom mennyire jó.

2010. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagy átverés lehet, még Lenz nevét sem tudják rendesen leírni. Az egy lapos biléta, így nem hiszem, hogy bármi hatást hozna létre, fogadok, hogy valami műanyag szar, így a föld mágnesességének a hatása bőven elhanyagolható, amúgy nem tudom hogy kapcsolódik az örvényáram a bolhaírtáshoz :) ez olyan mint a "mágneses levegőgyorsító" kocsiba, nagy átverés az egész, és miért csak 2 év az élettartama, egy ilyen cucc csak mechanikai kopás miatt megy tönkre, de ebbe nem látok semmi mozgó alkatrészt?!
2010. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt figyelembevéve, hogy ez a weboldal csak ezt az egy terméket reklámozza és az ára is az egekben van, nagy átverésnek néz ki!
2010. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

hát lehet átverés, de még körülnézek, aztán leirom miket találtam,

2010. febr. 22. 16:39
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Kötve hiszem, hogy olyan hanghullámokat tudna kiadni, ami a kutya érzékeny fülét nem zavarja, de a bolhák meg a kullancsok meghallják. Hallanak azok egyáltalán?

Meg aztán mivel működik? Mert nem látom az elem helyét. Feltalálták az örökmozgót?

A frontline egyébként már hatástalan a kullancsokra, immunisak rá. Inkább advantix vagy más spot-on kell.

2010. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!