Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a cicám és nagyon...

Elveszett a cicám és nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja eltűnt a fiú cicám, és már nagyon cicahiányom van. Anyukám mesélte, hogy a szomszéd lánynak is nagyon sok macskája volt, és sokat sírt, mert mind eltűnt. Pont ezért, mikor arra gondoltam, hogy lehetne egy másik cicám, arra gondoltam, hogy inkább benti cica lenne. Ezzel csak annyi a baj, hogy anyukám nagyon aggódik amiatt, hogy hullatja a szőrét, valamint az is problémás, hogy hová tennénk nyaraláskor. Tudtok valami ötletet arra, hogy hová tegyük? Előre is köszönöm a válaszokat. 12/L

2014. aug. 8. 18:13
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Sajnalom a cicádat, de még van esély arra, hogy vissza menjen!

A mi macskánk már lassan 4 eve tűnt el, valószínűleg ellopták, nagyon szerettem, barátkozós cica volt és gyonyoru, ráadásul nem is az a nagyobbik fajta.

Azóta lett egy kiskutyánk, sokkal nagyobb öröm.

Vannak olyan macskák, amelyek nem hullajtják a szoruket?!

Nekem sajnos nincs ötletem, nekünk a szomszédhoz is atjart, amikor elutaztunk, ő etette.

Fel a fejjel!


14/L

2014. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szőrmentes macska sajnos nincs, de egy rövidszőrű macska annyira nem vészes. Ha cicát néztek, akkor bizonyosodjatok meg róla hogy a szülei milyenek voltak, mert azért többfajta rövid szőrű létezik. Van amelyiknek csak "egy réteg" szőre van, valamelyiknek 2 (alsó meg felső bunda). Könnyen megkülönböztetheted őket, ha bársonyosabb az anyuka/apuka cica szűre akkor valószínűleg többrétegű :)


Ha pedig hetente 2x legalább lekefélitek, akkor nem vészes a macskaszőr. Gondolj arra/mondd azt anyukádnak, hogy Ő is naponta fésüli a haját, nemde? :)


Nyaraláskor a legjobb megoldás a közeli rokonok, de ha esetleg van egy olyan szomszéd, akiben megbíztok akkor Ő is tud segíteni, hisz Ő közel van.

2014. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok beszélni a szüleimmel. :)
2014. aug. 8. 18:55
 4/5 ghajhigopsdfjhs válasza:
Van kopaszmacska is :D
2014. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A mi lánymacskánk 2 év múlva tért vkssza , addig az erdőben lakott (valoszìnüleg) , sokat öregedett azóta... szoval az en példá ra van remény hogy visszatér
2015. okt. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!