Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett a nagyon kicsi...

Elveszett a nagyon kicsi termetű kutyám és nagyon hiányzik már kitettem plakátokat de 3 napja nincs semmi de van egy másik kutyám és lehet megtalálná a az elszökött kutyámat. Mit tegyek? Már nagyon kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is eltűnt a tricolor csivavám, vagyis csak gondoltam, mivel kiderült h. ellopták. A faluban az ilyen kistermetű kutyákat ellopják és a közeli városokban adják el őket nem kis összegért. Ez kb 4 hónpja volt, azóta semmi híre :S

Ez jó figyelmeztetés a többi kutyásnak h. vigyázzanak jobban.

2009. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plakátoláson kivül mással is próbálkoztál? Hirdess interneten, hívj fel menhelyeket. Jó lenne tudni a pontos körülményeket.
2009. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
helyi gyepmesterrel vedd fel a kapcsolatot. Nézd meg személyesen az összes közelben lévő gyapmesteri telepet és menhelyet hátha ott van, tedd ki a netboard fórum elveszett kutyák topicjába és az iwiw-re. A menhelyeken is ki lehet plakátolni illetve állatorvosoknál és állateledel boltokban. És érdemes nagyobb környezetben is körülnézni. 1 nap alatt is borzasztó nagy utat tudnak megtenni!
2009. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hónapja találtam egy kiskutyát. Hírdettem mindenütt, de senki nem jelentkezett, pedig gyönyörű, fiatal bolonéz kutyusról van szó. Most már úgy szeretjük, vissza sem adnám! Nem értem az embereket.
2009. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!