Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elveszett a cicám már 6 hete,...

Elveszett a cicám már 6 hete, nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 éves fiu cica,évente el szokott menni csavarogni hetekre,de ilyen sok idore,mint most,még nem ment el.Kerestem a kornyéken,de nem találtam sehol.Mit tegyek?Nagyon nehéz így,hogy semmit nem tudok rola.
2011. máj. 2. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lassan egy éve, hogy elveszett az enyém...:( Megértelek de sajnos nem sok mindent tudsz tenni. Én a fél világot átkutattam, mindent teleplakátoltam, mikor valaki azt mondta, hogy reggel 4kor eteti a macskáit, és jár oda egy vörös macska, akkor odamentem hajnali 4kor, kétszer is, de végül nem ő volt... a szívem mélyén még mindig reménykedek, hátha hazajön egyszer...
2011. máj. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is reménykedem,minden reggel meglesem,nem jott-e vissza
2011. máj. 2. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ha volt chipezve, akkor ha bekerül menhelyre, vagy orvoshoz viszik, úgyis értesítenek...

de sajnos cicák esetében gyakori, hogy tüzeléskor vagy nagyon elcsavarognak, vagy elpusztulnak... idegen, kutyás kertbe tévednek, stb...

de hogy ne csak a rosszat mondjam, nekem is eltűnt 1 évre a cicám.

aztán amikor sétáltattam pár utcával odébb (!!) a kutyámat, egyszer csak disznókövéren jött felém...:D

kiderült, hogy az ottani néni meg bácsi etetik, befogadták... kicsit visszajött hozzánk, aztán megint eltűnt... a cicatartás ilyen...ha nem jön vissza, inább fogadj örökbe egy másikat a menhelyről, szegényeknek szörnyű sorsuk van ott...:(

2011. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csipet-ke válasza:
Márciusban 1 éve a miénk is "megszerelmesedett" és elveszett. Semmi hír róla. De ha hazajönne, rögtön ivartalanítva lenne. Talán ez megoldás lenne.
2011. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!