Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közel két hete nem jön haza a...

Forever 18 kérdése:

Közel két hete nem jön haza a cicám aggódjak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer mar elment egy hétre és utána amikor visszajött, sérve volt és megkellett műtetni. Mindig átszokott menni az úton a szembe lévő házba. És már későre járt nem akrtam hogy átmenjen és visszahúztam. Azután kirugta magát a szorításomból( nem szorítottam úgy csak megfogtam) és átfutott az úttesten a szembe lévő hazb es azota nem lattam. Ugy gondoltam h reggel majd jon, de nem jott mostmar kozel ket hete. Szetintetek?

2014. aug. 9. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Necces. Két hét az sok idő, de ismerek olyat akinek ennyi idő után hazament a macskája. Szorítok neked. Egyébként ivartalanított? Hím vagy nőstény?
2014. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hím és ivartalanított. Azt mondtak h mar nem fog el menni, de ez van. :(
2014. aug. 9. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj szegény. :( Nagyon sajnálom, ami történt. Egyébként hány hónaposan lett ivartalanítva?
2014. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem 7 hónaposan lett. És utána ment el nem sokára amikor műteni kellett sérvvel szóval mozgalmas kincicus. ;c
2014. aug. 10. 10:12
 5/8 A kérdező kommentje:

Kincicus=Kiscicus

Bocsi😊

2014. aug. 10. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol azt olvastam, hogy érdemes még ivaréretté válás előtt ivartalanítani.(kb. 5 hónaposan)Állítólag így nem fog csavarogni. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, nekem még csak 3 hónapos a kandúrom. Nagyon sajnálom, hogy eltűnt a macskád, mert felelősségteljes, gondos gazdinak tűnsz.
2014. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az vagyok, de még mindig nem jött és nagyon nagyon sajnálom. Azt hogy mikor kell műteni(herélés) a doki mondta tehat termeszetesen hallgattunk ra. Nem tudom mi lehet vele, barcsak hazajonnne szetpuszilgatnam...😪
2014. aug. 10. 21:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Valaki meg par tapasztalatot total ki vagyok bukva meg mindig nem jott mar 3 hete!!!😭😭
2014. aug. 13. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!