Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha teszek ki az udvarra...

Ha teszek ki az udvarra patkánymérget azt egy cica is megeszi vagy otthagyja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt tudni, hogy a patkányméreg hatóanyaga véralvadásgátló, vagyis akár az egér, akár a macsek eszi meg, belső vérzést okoz, az állatka szegény elvérzik.
2010. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%

Topikindítónak: remélhetőleg valahogy bekerül a saját kajádba. Oldd meg máshogy a problémát, ne csak pusztíts.

Amellett, lehet, hogy a szomszéd macsekja, és ha rájön, hogy megmérgezted... Nos én ilyen esetben sportból, rendszeresen megverném a mérgezős szomszédot. Egyet már leszoktattam az ilyesmiről, egy egész utca volt nekem hálás érte.

2010. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor majd hozzád vihetik az összes macskát amelyik galibát, bosszúságot okoz?oké, hova?
2010. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Sajnos a mi 8 éves cicánk abba halt bele! A szomszéd kirakta a patkánymérget és kész vége is volt ( az állatorvos megállapította)
2010. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na de egy két szemtől vagy megette a felét a doboznak?
2010. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Elég ha csak megkóstolja de az is lehet hogy az egeret/patkányt eszi meg. Az én cicám is így járt szerencsére észrevettem időben de nem sokon múlott az élete. Kapott infúziót de látszott rajta hogy nagyon legyengült. És tényleg a legrosszabb végignézni ahogy szenved szegény szóval szerintem próbáld máshogy. Nagyon lassan gyógyul meg ha egyáltalán túléli.
2010. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem az eddigi összes cicám a szomszéd patkánymérgébe halt bele... ezért már nem is tartok inkább :(
2010. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
igen, a szomszéd rakott ki patkánymérget és mind a 3 cicánk meghalt, nagy viták is voltak ebből. A sünik is meghaltak, egyet se látok már a kertben, de patkányokat igen!
2011. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Remélem undorító, hosszú és fájdalmas halála lesz az embereknek, akik engedélyezik, hogy patkánymérget lehessen vásárolni. Vagy a közeli hozzátartozójuknak. + kívánom minden embernek, aki állatokat mérgez meg, hogy dögöljön meg, és addig is üljön minimum két évet köztörvényes bűnözők között.
2012. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!