Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A személyisége 180°-os fordula...

A személyisége 180°-os fordulatot vett, meddig lesz besértődve?

Figyelt kérdés
Pár napja hoztam neki egy társcicát, hogy amíg dolgozok, legyen kivel játszania. Azóta nem dorombol ha simogatom, sőt el is megy néha, nem alszik velem, nem búj oda hozzám és nem hajlandó enni. A másik cicával pedig nincs rossz viszonyuk, már játszottak is.
2014. aug. 13. 15:27
 1/2 Medvi ***** válasza:
Nagyon lefoglalja a gondolatait az új cica, de hamarosan te is eszébe jutsz majd, csak várd ki, ne aggódj és akkor ketten együtt fognak az öledben dorombolni.
2014. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én kutyával voltam így van egy 8 éves kutyám nagyon szeretem és sokat játszottam vele régen most már nem annyira játékos de öreg szóval érthető és jött mellé egy yorki és vele többet lett foglalkozva mint az öreg kutyyával és ő is ilyet csinált nem halgatott utána a szóra nem jött oda semmi és egy idejig azt csináltam hogy mikor a yorkival játszottam oda hivtam vagy mentem hozzá simogatni vagy épp úgy hogy lássa arébb raktam a yorkit és csak vele foglalkoztam mostmár ugyan úgy halgat a szavakra oda jön és nem utálja a yorkit játszik vele és nincs semmi baj
2014. aug. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!