Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan ijeszthetnék el egy...

Hogyan ijeszthetnék el egy macskát?

Figyelt kérdés
Egy fekete nagydarab macska folyamatosan a kertben mászkál, az én két cicám már nem mer kimenni és elég gyakran a házba pisilnek és kakilnak :(. Hogyan ijeszthetném el? Bántani nem akarom :)
2010. jan. 13. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
vizipisztoly.a a leghatásosabb. persze mondanám az igazit ha nem egy kölyökmacska boldog tulajdonosa lennék, aki szintén nem örülne ha a macskájára lövöldöznének. De a vizi az tényleg jó.
2010. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20:55: az oké hogy bevállna de a cica utána szenvedne :( az én cicámmal egyszer valaki hasomlót csinált, és szegény alig birt mozogni, 10 map alatt gyógyult meg, pedig a doki is adott neki szurikat :(
2010. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bár ilyenkor télen nem lehet, de tavasszal meg nyáron mehet a kerti gyeplocsoló.
2010. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Talán egy kutya segíthetne, de az enyém is csak akkor kergeti el az idegen cicákat, ha mi is ott vagyunk. Lelke mélyén ő is egy cica. :) Meg lehet, hogy akkor a kutyától nem mernének kimenni, bár nálunk nem volt ilyen probléma, nálunk az volt a baj, hogy fél évig nem nagyon láttuk őket, amikor a kutya idekerült, de azóta szeretik egymást, a cicák "parancsolgatnak", a kutya meg megteszi. :)
2010. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!