Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Bébicicát hogy nevelje...

FONTOS! Bébicicát hogy neveljem fel?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény cicánk, nemrég ellett, kb 2-3 hete. A szomszéd áthozott egy kiscicát, ami szerintünk a miénk. Hívtam az anyját, de nem jön, félek, hogy meghal a bébi, mert az anyja napok után szokott hazajönni. Mit kezdjek vele? Nagyon sír… lehet neki tehén tejet adni? A közeli kisvárosban van állatkereskedés, de nem vagyok benne biztos, hogy ott van tápszer.
2014. aug. 15. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"kisvárosban van állatkereskedés, de nem vagyok benne biztos, hogy ott van tápszer" És ki nem szarja le (már bocsánat) ha attól félsz, hogy meghal? És hívj állatorvost!
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De nem érted, hogy hívtam, és azt mondta ő nem tud semmit csinálni????
2014. aug. 15. 14:08
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy neki nincs tápszere, és hogy egy ekkora kiscicával semmit nem tud tenni. Én meg sehonnan nem tudok venni, voltam már a kisállatkereskedésben, csak keddre tudnak hozatni, vettem neki cicatejet, azt meg nem issza meg. Így már érted, hogy miért félek?
2014. aug. 15. 14:15
 14/23 A kérdező kommentje:
Na most végre evett egy picit… Remélem keddig kihúzza, onnantól már biztosabban fogom etetni. Remélem nem lesz baja ettől a cicatejtől :/
2014. aug. 15. 14:59
 15/23 anonim ***** válasza:

A cica tej az jó neki örülök hogy elkezdte inni.

Sok szerencsét amúgy!!!

2014. aug. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Keress valahol egy barátságos anya macskát és próbáld meg mellE rakni hátha megszoptatja
2014. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy volt egy barátságos anyamacskánk, de mindig átment a szomszédhoz, az meg elajándékozta… Szomszédva vannak egyedül macskák, ők meg nagyon félősek, miénk meg ugye bután viselkedik.

Most alszik a cica, ha felébred újra jön az etetés. Elég nehezen megy, de remélem megszokja.

Esetleg tudja valaki, hogy kell megkakiltatni? Pisilni pisil magától, csak kakilni nem tud (én úgy látom). Nedves vattával törölgessem a popsiját?

2014. aug. 15. 16:31
 18/23 anonim ***** válasza:
igen torolgesd nedves vattaval ! :) sok sikert!
2014. aug. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszi! Most evett megint, nem tudom, éjjel hányszor fog felkelteni... :D

Törölgettem vattával, kicsit jött is neki, de aztán abbahagyta. Nagyon bújik a sarokba, néha remeg. Fázik? Vagy a székelés miatt?

2014. aug. 15. 17:12
 20/23 anonim ***** válasza:
persze hogy fazik ! ha az anyukaja melett lenne hozza bujna, meg a tesoihoz ! tedd meleg helyre ot! :)
2014. aug. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!