Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Bébicicát hogy nevelje...

FONTOS! Bébicicát hogy neveljem fel?

Figyelt kérdés
Van egy nőstény cicánk, nemrég ellett, kb 2-3 hete. A szomszéd áthozott egy kiscicát, ami szerintünk a miénk. Hívtam az anyját, de nem jön, félek, hogy meghal a bébi, mert az anyja napok után szokott hazajönni. Mit kezdjek vele? Nagyon sír… lehet neki tehén tejet adni? A közeli kisvárosban van állatkereskedés, de nem vagyok benne biztos, hogy ott van tápszer.
2014. aug. 15. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a kiscicával?
2014. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

sajnos meghalt :( nagyon nem akart enni, mindig kiköpte a tejet, és mire tudtam volna tejpótlót venni meghalt :( nagyon sajnálom, biztos örökre emlékezni fogok rá!

imádtam amikor velem feküdt az ágyban, és a nyakam alá bújt. nagyon sokáig sirattam szegénykét... hiányzik nagyon

2014. aug. 20. 19:09
 23/23 anonim ***** válasza:
:(
2014. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!