Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam be 4 hónapos...

Hogyan szoktassam be 4 hónapos kan cicámat?

Figyelt kérdés

Szegénykém 3 napja lett elszakítva testvérétöl és anyukájától.Éjt nappalá téve nyávog.Állatorvos tanácsára adtam neki nyugtatót.Annyora már nem nyávog és fel szabadultabb is lett.

De még néha néha megijed tölem,bár már utánam is jön.Hogyan "neveljem" hogy kezes bárány legyen és rendes cica?Na meg ez a nyávogás ugye...


2010. jan. 14. 14:13
 1/7 Harmoka ***** válasza:
Foglalkozz vele sokat, simogasd, játsszatok, adj neki finom falatokat. Kell neki egy kis idő amíg megszokja az új helyzetet. Addig ki kell bírni hogy sokat nyávog.
2010. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva rendbe jön, légy vele kedves!
2010. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor főként nagyon sokat kell vele foglalkozni! simogatsd sokat! :)
2010. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy akkor nyavajognak, ha nem foglalkoznak velük. Úgy értem, rendesen dajkálni kell némelyik kiscicát, különben üvölt. Ahogy nő leszokik róla, 3 nap alatt meg egész jó, hogy megy utánad.


Én is most hoztam egy cicát. Eleinte csak nézett, meg illedelmeskedett, most meg hozzámbújva alszik, felmegy az asztalra stb. teljesen otthon érzi magát, csak kellett egy kis idő neki. A tiéddel is így lesz hidd el, mert elég jól halad, némelyik egy hetet a sütő mögött képes tölteni először. :)

2010. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia az enyém egy házicica volt akit elszakítottak és megkaptam.Ő is 4 hónapos volt(mára már fél éves)Eleinte nagyon félt a hűtő mögé rejtőzött.betettük egy lyukakkal teli dobozba nehogy kiugorjon a kezemből nagyon remegett simogattam 1-2 napig.Játszottam vele és 4 nap alatt megkedvelt..:)Pár nap és rendbejön.

Jó nevelgetést.:)

2010. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

igen ő is a sütö mögött volt ma is még..

2010. jan. 14. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Játsz vele sokat és szeretgesd, éjszakára vedd magad mellé. Angyalbogárka azért nyávog, mert hívogatja a testvéreit. Meg fog szokni pár napon belül, ne aggódj.
2010. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!