Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteges, ha ennyire rajongok...

Beteges, ha ennyire rajongok a cicákért?

Figyelt kérdés

Sosem volt semmilyen állatom, mert a szüleim nem engedik, de a macskákat ennek ellenére is annyira szeretem...Hogy lehet valami annyira aranyos? *w* És néha, amikor unatkozok, macskás videókat nézek youtube-on meg kiscicás képeket és néha olyan sírhatnékom van, mert úgy megölelgetném őket, annyira édesek, de nekem nem lehet...:( És ez olyan rossz érzés...

Szerintetek beteges, hogy ennyire rajongok értük, pedig még életembe nem volt macskám? :/


2014. aug. 17. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, valószínűleg azért van "ilyened", mert annyira szeretnél egyet.:)

Hány éves vagy? Miért nem lehet cicád?

2014. aug. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Dehogy beteges!:) Szerintem inkább aranyos, hogy így szereted őket.
2014. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
16 vagyok és azért nem lehet, mert anyám minden létező dologra allergiás kb -.- És az meg még olyan messze van, hogy el tudjak költözni..:(
2014. aug. 17. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Egy cipőben járunk, kis különbséggel.

Nekem csak haszonállatokat engednek meg. Mint pl. Kutya házőrzésre, és Nyulak azért, hogy a kölykeiket megegyük/eladjuk/elcseréljük.

De én is bolondulok a cicákért, és ha egyet meglátok az utcán, akkor azt úgy megsimogatnám, de sajnos elfutnak előlem.

De megfogadtam, hogy majd ha lesz saját házam, akkor lesz egy kinti-benti cicám. :')


Persze anyuéknak minden nap elmondom, hogy olyan jó lenne ha lenne, és én úgy szeretnék egyet, stb stb.

És ha külön fogok lakni, akkor tuti lesz macskám!

én 13/l

2014. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem beteges. Én nem csak a cicákkal vagyok így, hanem minden állattal, szóval ha a te eseted mégis beteges, akkor én mit szóljak. :DD Pedig nekem itthon is vannak állataim. :D
2014. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 17. 14:20
 7/12 *Victorique* ***** válasza:

Én is így voltam, azóta elköltöztem, lett cicám - mondjuk én régen kutyával voltam így de mióta megvan a cica egyenesen macskaőrült vagyok :D

Tarts ki még egy kicsit, esetleg önkéntes munka állatmenhelyen?


4-es, a macska is haszonállat ilyen szempontból, mert megfogja az egeret :)

2014. aug. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam arra, hogy mondjuk az 50 óra közmunkát állatmenhelyen dolgozzam le, de nővérem azt mondta, hogy ott max szart lapátolhatok meg ilyenek és nem simogathatnám a macskákat o.o Szóval nem tudom..:/
2014. aug. 18. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok:

Há', jó jó, de nincs egerünk :)

Kérdező: nem biztos... én egy táborba megismertem egy lányt, aki önkéntes volt az állatmenhelyen, és egész nap babusgatta a kiskutyákat, hogy ne vonyítsanak :)

2014. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :P Akkor lehet, ott fogom ledolgozni *_*
2014. aug. 18. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!