Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ilyen ház (és egyben...

Egy ilyen ház (és egyben kaparófa) mennyire biztonságos a macska részéről?

Figyelt kérdés

vázlatként rajzoltam...

[link]

és még egy ilyen hinta-szerüségre is gondoltam:

[link]


Egy macska mennyire díjazná ezeket? És mennyire nagy az esélye annak, hogy leesik?


2014. aug. 17. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A boltokban pont ugyanilyeneket árulnak, úgyhogy szerintem nem kell attól aggódni, hogy valami baja lehet. Különben is egy macskáról beszélünk nem? Tudod miről híresek a macskák? Hát mondjuk attól, hogy mindig talpra esnek, kiváló egyensúlyérzékük van meg ilyenek...

Ha kiskorától ismeri, akkor biztos használja fogja, ha nagykorától, akkor lehet kell neki egy kis idő amíg rájön.

2014. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú köszi :) csak félek, hogy baja lenne az első cicámnak. :/
2014. aug. 17. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak is ilyen van, és amikor kicsike volt, párszor leesett, de semmi baja nem lett. Olyan gyorsan tud reagálni, hogy mindig a talpára esik. De egyébként felesleges pénzkidobás volt. Csak a kaparót használja. A labdajátékot nem, mert van labdája és azt kell neki dobni. Eldobom, érte szalad, majd visszahozza, én újra eldobom, újra visszahozza. Ezzel rengeteg energiát felhasznál.

A doboz részét sosem használta. Viszont hónapokig aludt egy sima cipős dobozban.

Ha elfogadsz egy tanácsot, akkor inkább csinálj neki egy jó erős kaparót. A többit hanyagold, inkább vegyél labdát, alagutat, vagy egy sima dobozt tegyél le neki.

egy ilyen alagút élvezet számukra.

[link]

vagy egy ilyen házilag készített kaparó is nagyon jó


[link]

2014. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2014. aug. 17. 15:38
 5/5 *Victorique* ***** válasza:

Szerintem tőkéletes lenne a cicádnak ez az építmény, minden rajta van, ami kell, jól kihasználható.

Nem tudom, magasságban mekkora lesz, nem tűnik égig érőnek, hogy annyira megütné magát, de egyébként elég óvatosak és ügyesek szerintem a macsekok.

Ha meg véletlenül esne, akkor máskor óvatosabb, figyelmesebb lesz, így tanul meg vigyázni magára.

2014. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!