Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fel tudok nevelni egy fogyatek...

Fel tudok nevelni egy fogyatekos kismacskat?!

Figyelt kérdés
Egy hete(kicsit tobb) szuletett 5 db kismacska. Egy db kivul az oaszes nagy eros, es szepen fejlodnek de ez az egy nagyon kicso a tobbihez kepest. Eleg ingatag,nehzen eszik segitseg kell neki,a nyelvet se szokta behuzni miutan evet. 0-24-be figyelek ra. Fel orankent oda teszem az anyjahoz hogy egyen es ott maradok vele, hogy a tobbiek ne turjak ki. Nagyon kis szerencsetlen. Rendsueresen simogatom a hasat, hogy pisiljen mert az anyja nem mosdatja oket. Valami tanacs, hogy mit tegyek(?) nem szeretnem ha elpusztulna.
2014. aug. 17. 16:08
1 2
 11/12 *Victorique* ***** válasza:

Szerintem igazán nagyszerű amit megteszel ezért a kiscicáért és a törődés, szeretgetés meg fogja hozni a gyümölcsét!

Ne add fel sose, mert később megbánnád, hogy nem tettél meg mindent.

2014. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Vettem neki cica tejet meg mu cicit is, egy hetig meg kitartoan kuzdott de aztan mire felkeltem egyik este etetni mar nem elt...:((
2014. aug. 31. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!