Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen ez a Dax macskatap?...

Milyen ez a Dax macskatap? Tegnap találtunk egy kismacskát és a boltban azt mondták, hogy ilyet vigyek. Ezenkívül meg Kitekat volt, de azt túl drágának találtam. Alutasakosat os vettem neki és dobozosat is. Jó lesz ez így neki?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy időben én is Dax-ot etettem, kutyának és macskának is. Imádták, de az összetétele nem az igazi. Én állatorvosnál találtam egy tápot, aminek a 2 kilójakimérve 1000 ft, ez egy mix ízesítésű, a nevét nem tudom (de ha kell, megkérdezem, holnap úgyis megyek venni), 20 kilós zsákból adja kimérve, valamilyen tenyésztői táp, ami a Royal Canin futószalagjain megy át, annak az olajaival van átitatva. Amióta ezt vesszük, a cicák erősebbek, szebb lett a bundijuk, és nem mellesleg imádják a tápot.

Érdemes egyébként dokit megkérdezni, náluk jobb tápok vannak, mint a boltokban, ráadásul sokkal jobb áron.

2014. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem jó minőségű! Ami színes táp, az eleve rossz. Alutasakosból szerintem mehet neki Kitekat, mivel ezekből szerintem a prémium minőség megfizethetetlen, hogy mindennap azt egyen. De ha te megteheted, akkor nézz körül! Száraz tápból érdemes lenne ezek között választani: Acana, Orijen, Brit, Josera, Applaws, Taste of teh wild. Drágák, viszont nem eszik belőle annyit, így tovább elég és ha leosztanád napok számára akkor is jól jössz ki belőle. Netről lehet ezeket általában rendelni. Ezen kívül ami fontos, hogy adj neki nyers/főtt húst is. Csontosat is adhatsz neki apróbb darabokra összevágva meg fogja enni!
2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig én Juniort vettem neki szárazból és alutasakosból is. Ha az olcsóbb árkategóriás juniort szeretnéd venni akkor van a Felix, a Whiskas meg a Frieskies. Nekem legjobban a Felix szimpatikus alutasakosból, a Whiskasból csak a szárazat vettem neki, abból valami undorító szerintem az alus. Frieskiesből is a szárazat vettem neki.
2014. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utálja a Dax-ot, úgyhogy egyáltalán nem adok neki. Pénzkidobás volt. Vettem neki Friskies juniort, azt szereti. Ha már elvállaltam, akkor egye azt ami szeret. :)
2014. júl. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!