Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fázik a macskám? Ilyen időben...

Fázik a macskám? Ilyen időben ez normális?

Figyelt kérdés
Benti cicus, kintre csak szaladgálni és vadászni jár ki. Tavaly télen sem növesztett valami nagy bundát (mivel ki se ment). Ma reggel kiszaladt, de fél óra múlva már az ajtóban toporzékolt, most meg teljesen összegömbölyödve fekszik. Betakargattam a kis plédjével, és így már nem összegömbölyödve fekszik, de nem rúgta le magáról, szóval szerintem tetszik neki. :)

2014. aug. 19. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel,hogy mentem a boltba halász gatyába fáztam fölül volt pulcsi rajtam...amugy bent,hogy hüvösebb van már igy meg fagyok azt hol az ősz vagy a tél akkor egy benti cica jó hogy fázik.
2014. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *Victorique* ***** válasza:

Az én kicsim reggel kiült az ablakba, de szerintem fázott ő is, mert kilégzéskor remegett és amióta bejött már normálisan veszi.

Elég hideg van ma, máskor még augusztus-szeptemberben is "nyár" volt...

2014. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugi semmi baja nem lesz a cicádnak. annyi hogy ha lehet ne kergessétek ki, hanem ha lehet minél többet bent legyen amikor hideg van. Természetesen amikor meleg van engedjétek ki, és ha van pincétek akkor este ott tud aludni, és ott nem annyira hideg mint kívűl
2014. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, reggel elég cudar idő volt. :/

Oooo dehogy tesszük ki! Éjszaka mindig bent alszik a kis kuckójában. Csak kijár napközben, mert unatkozik és vadászgat. Most délután óta még kint szaladgál, de hamarosan jön már be, vacsi is lesz, meg 10 körül már aludni szokott ő is. :)

2014. aug. 19. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!