Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fehér macskák érzékenyebbek...

A fehér macskák érzékenyebbek a többinél?

Figyelt kérdés
Nagyimnak van 4 macskája és az egyik fehér és az enyém lesz.Felszokta őket hozni néha de megbolhásodtak ezért lebolhaírtózta őket nagyim.De ez nem használt semmit utána megfürdettük és semmi.Megint megpróbáltuk még mindig.Utána nagyimnál a padon voltak 4 napig ahol elég meleg volt.És a fehér macska úgy kikaparta az állát hogy már a szőr is egy kis foltban kihullott.Valahol meg azt is olvastam h a fehér macskák nagyon érzékenyek.Szóval az lenne a kérdésem kb mennyi idő amíg begyógyul neki és a szőre is visszanő?Egyáltalán tud úgy regenerálódni mint amikor semmi baja nem volt?Ja és a többinek meg gyönyörű selymes egészséges a bundájuk.

2014. aug. 20. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon erzekenyek, nekem harom hete kellett elaltatni a feher cicusomat :( a fulen volt tumor neki. :(( a legszebb cica volt. Nagyon sajnalom. Vigyazz ra nagyon, sudocremmel kend be neki a sebet.
2014. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az ekezetekert elore is.

1. szerintem macskat ne nagyon furdess. Nem tesz neki jot meg akkor is, ha ugy latod, hogy turi, vagy epp nem karmol szet. Vegyetek mas bolhairtot, mi cseppeset hasznalunk, de letezik spray is.

2. Ha a cica a megmaradt bolhaktol vakarozik, szinten vegyetek mas bolhairtot. A szore tuti vissza fog noni egy ido utan.

3. A mi szomszedunkban volt 3 feher macska, mind suket volt, most is van egy, az reszlegesen suket. En olyasmit hallottam, hogy nem hallanak rendesen, lehet, hogy a fuluk erzekenyebb.

2014. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amúgy már bekentük neki és lehet veszünk egy kis gallért ne vakarja szét szegény.Amúgy meg nagyon jól hall ő jön midig először hozzám ha hívom meg ha halkan mondom a nevét akk is felfigyel és idejön.
2014. aug. 21. 13:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen tudom hogy nem tesz neki jót a fürdetés azért is mert eleve öntisztuló szőre van és az a jó ha fénylik zsíros a szőre meg minden.Most dupla kaját is kap és tojást is(úgy tudom az jó a szőrének)
2014. aug. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!