Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek zavarja a macskám...

Szerintetek zavarja a macskám a sál, és veszélyes neki?

Figyelt kérdés
Van egy kis sálja, aminek csatos a vége, de olyan, hogy ha beakad valahova akkor egyből kicsatolódik. Elvileg.. Meg bele van írva a tel. számunka belsejébe. És szerintem tök aranyos is. [link] :D De nem tudom, hogy őt zavarja-e, mennyire idegesít ez egy macskát szerintetek? Bár nem bántja, nem akarja levenni. Előtte amúgy nem volt rajta semmi nyakörvféle. Mennyire megbízható? Tényleg kicsatolódik ha beakad?
2014. aug. 20. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Aranyos, meg minden, de szerintem akkor is zavaró lehet picit neki, még ha nem is akarja levenni :) Például mosakodásnál. Nem beszélve arról tényleg, hogyha esetleg nem csatolódik ki. Nyáron meg befülled alatta a szőre, szerintem felesleges ilyet rakni egy macskára. Eleve sokat mosakodnak, szinte mindegyik cica ilyen, annál pedig tényleg zavaró lehet neki.
2014. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tunik zavarobbnak, mint egy nyakorv, ha tenyleg csatos.

Szoval szerintem egeszen egyedi, es jol nez ki.

Ugyhogy szerintem okes.

2014. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!