Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Igazából milyen cicát keresek?

Igazából milyen cicát keresek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy nagytermetű, hosszúszőrű és bújós cicát. (a norvég erdei cicák kifejezetten tetszenek, de itthon nagyon ritka) Lehetőleg minél olcsóbban. Veszprém környékén keresgélek úgy +30km-es körzetben.

Ha nem tudok rá sokat költeni (nem a tartására, hanem arra, hogy megvegyem) érdemes-e keresgélni vagy fogadjak örökbe egyet? Az örökbefogadástól kicsit félek, mert nem tudtak előző cicám genetikai betegségéről, aki fél évesen el is pusztult és engem ez nagyon megrázott.



2014. aug. 21. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
esetleg maine coon, de fajtatiszta drága ebből is. Szerintem fogadj örökbe, vagy vegyél egy olyan cicát, ami megtetszik, biztosan a szívedhez fog nőni :)
2014. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a main coon pont ilyen, de iszonyú drága...

Az apróhirdetéses oldalakon nagyon sok olyan cica van, amelyik pl. költözés vagy családi okok miatt keres új gazdit, itt lehet brit cicákat is találni, vagy nagyra nőtt perzsákat. Ha nagy mázlid van, akár main coont is, bár olyat szerintem inkább csak main coon -os fórumokon hirdetnek...

2014. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


itt nézz szét, hátha találsz hasonlót :)

2014. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja és még ez lehet hasonló :)

[link]

2014. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, de azok a távolság miatt nem jöhetnek szóba.:/ Esetleg, ha tudnál/tok hosszúszőrű macskafajtákat mondani, hogy az alapján keressek, megköszönném.
2014. aug. 23. 14:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Ragdoll és a Himalája perzsák tetszenek nagyon, szerintem nagyon szépek és nem annyira drágák, mint a Maine coon. Bár meg kell hagyni, sajnos ezek a fajták sincsenek ingyen, kivéve persze ha örökbe fogadsz.
2014. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

ezek nagoyn édesek és félhosszú szőrűek lesznek valószínűleg :)

2014. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

belé meg rögtön szerelmes lettem, csak nem vállalhatok még egyet sajnos, pedig megtenném ha tehetném...ahogy bújik, egy igazi tündér :)

2014. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
allatok.info-n tudsz keresni ha kiválasztod a helyieket. amugy ha a tartására tudsz költeni a megvétele sem kell hogy nehézség legyen (vagy nem igaz amit irtál) de akkor inkább fogadj örökbe. jofogás és olx is vannak ingyenes hiretések sajnos tele az ország gazdátlan cicákkal :(
2014. okt. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!