Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fura hogy ezt csinálja a cicá...

Fura hogy ezt csinálja a cicá (i) m?

Figyelt kérdés
Van két hím cicám. Most húsvétba születtek, és az egyik mindig szívja a másiknak a cicijét. Ez fura? Mitől hagyja abba?
2014. aug. 25. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura de nem egyedi. Nekem egy cicám van lassan 2 éves és a kezemet próbálja szopni. Kicsi korában korán lett elválasztva az anyjától.. eleinte vicces volt, de azért mostanában próbáljuk erről leszoktatni. Egyébként mástól is hallottam már ilyet és amelyik cica ilyen az mindig ilyen marad valószínűleg. Amíg a másik macska hagyja neki addig szerintem ne foglalkozz vele te se túlzottan.
2014. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1. Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.



2. Köszönöm szépen a választ.

Ahogy néztem engedi is neki ezért lehet, hogy egy jó ideid nem is fog róla leszokni.

2014. aug. 25. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg még annyi, hogy van egy spray amit arra találtak ki, hogy az állat ne nyalja a sebét műtét után. talán az segíthet bár szerintem tényleg ártalmatlan a dolog és a spray-vel a másik cica is megszívja ha tisztálkodik. denatonium benzoat van benne (keserítő anyag.. ugyanaz amit a szeszbe tesznek hogy denaturált szesz legyen) nagyon keserű és leszokik a nyalogatásról tőle. ezt állatorvossal megbeszélheted és ha ő javasolja, akkor azt meg tudod venni neki. kettes voltam, udv
2014. aug. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked is!

Én szerintem ha nem hagyná a másik akkor lenne nagyobb baj, hiszen ha hagyja még tűri. Én szerintem még nem kell ilyaen spray.

2014. aug. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!