Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ellopott és felfalt...

A macskám ellopott és felfalt egy nagy darab hámozott krumplit. Lesz baja tőle?

Figyelt kérdés

Annyira támadott, hogy nem tudtam elvenni tőle. A másik macskát is megverte, mikor az közel ment hozzá. Eddig csak szagolgatta a krumplit, de most fogta és elrohant vele.

Szegény nagyon kényes gyomrú, erre betöm egy krumplit, remélem nem lesz semmi baja!:S


2010. jan. 16. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
max. kihánnya! :) de amugy semmi baja nem lesz tőle nyugi :) enyém is szokott föttkrumplit enni de csak pár kockát :)
2010. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lesz, mert K betűs... :)


Nem, persze, semmi baja nem lesz.

2010. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, a krumplit én se tudom hová tenni, mert ugye burgonya is, az meg b betű.:)

De a krumplipürét el szokták nyalogatni, ha marad egy kevés a lábasban.:)

2010. jan. 16. 12:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hiánya lehet a cicusnak, amit esetleg megérzett a krumpliban. Gondolom ha ennyire kellett neki, akkor nem lesz baja tőle :)
2010. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az én cicámnak néha vegetáriánus hajlamai vannak. Pl: húsvéti maradékok ki lettek rakva, és a hús, tojás, sonka, kolbász, krumpli egyvelegből a tojás volt a kedvence, majd a krumplit csocsálgatta. Bár mondjuk a paradicsomnak a külső vékony részét is szereti.
2010. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, a mienk szokott kapni.
2010. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: az nem a hörcsögöknél van, hogy K betűs, és az rossz? am. szerintem semmi nem lesz, a cicád már eleve nagy hős, ha befal egy krumplit. :) esetleg kihánnya, vagy hasmenése lesz.
2010. jan. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lett különösebb baja, viszont levideóztam az esetet.:D
2010. jan. 25. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!