Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti honnan szereztétek be...

Ti honnan szereztétek be benti kiscicátoknak a holmikat? Mennyit költöttetek a "kezdő felszerelésre"?

Figyelt kérdés
Hol lehet a legjobb árban beszerezni? Kb. mennyit kell szánni rá? Nektek melyik táp és alom vált be a legjobban? 2-3 hónapos kiscicát tervezünk örökbefogadni, aki lakás cica lenne. :)

2014. aug. 26. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
én a Tescoban vettem egy cica kezdőcsomagot, amiben volt egy alomtálca, kakilapát, egy dupla etetőtál, és 4 kis játék. Indulásnak jó volt szerintem, de azért én máshogy válogatnék már. Alomból a szilikátosat ajánlom, amiben a kakit kell csak cserélni, mindenkinek kényelmesebb így. Az Aldiban szoktam venni 8L 2000 ft kb. Alomtálcából peremeset vegyél, amiből nem tudja kikaparni a homokot. Tápot még én sem találtam meg az igazit, mert ugye a Féix, Whiskas stb. kevésbé jó minőségű, de a cicám ízlését is még ki kell tapasztalnom. Most lett 1 éves a Picicám :) Én is szeretnék valami jobb minőségű tápra áttérni, ami árban is jó, és minőségben is. Játékok kelleni fognak, és kaparófa sem árt, bár a bútorokat ez sem menti meg biztosan :D hosszabb szőrű cicánál fontos a cicafésű és a szőroldó paszta is :) Cicahordozó elengedhetetlen, mivel az orvoshoz valahogy el kell juttatni, még ha utaztatni nem is szeretnéd. Remélem valamit azért segített a válaszom, boldog cicavárást :)
2014. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
46%
Én a macskámnak a tápot a legtöbbször olcsóbb virslivel vagy kis darabokra tépett májkrémes kenyérrel helyettesítem. A játékokra nem érdemes sokat költeni, mert egy radírdarabbal jobban eljátszik mint valami drága játékkal (a családban ha van kisbaba, a gyerek régi cumijának a vége remek játszótárs a cicának)
2014. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!