Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik macskaalom a legjobb...

Melyik macskaalom a legjobb lakótelepi lakásba?

Figyelt kérdés

Családi házból, panelba költöztünk cicával.

Tapasztalatom nincs alom ügyben,mert kint végezte eddig a dolgát.

Most egy hónapja azt a drága (1800 Ft ) szilikonos almot vettem,de ezt nem fogom bírni anyagilag.

Melyik a legjobb,középáras,nem büdösödő alom ?

Köszönöm a segítséget.



2014. aug. 28. 10:30
 1/10 anonim válasza:
Mi is nagyon sokat próbáltunk ki... de ami szerintem nem rossz az a SPAR-os Budget macska alom. az a baj hogy csak a sparban lehet kapni... de az ára nem rossz mert 330 és 5 kg. annyi az egész hogy 1-2 naponta minden féle képpen üríteni kell egy lapáttal. össze ragad benne rendesen a pisi is.
2014. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A olcsobb almok kozul eddig a penny-s, lidl-s (Cosida) es a sparos az, ami bevalt, bevalasi sorrendben.

A sparosal van a legkevesebb tapasztalatom, mert olyan bolt messzebb van itt, de nedvszivas, csomosodas alapjan a penny-s a legjobb, bar a cosida kevesbe tunik "porosnak". (Egyformabbak benne a szemek)

2014. aug. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Victorique* ***** válasza:
67%

Hát pedig még mindig a szilikonos a legjobb, sajna, ha nem szereted a szagokat. Mi most FressNapf-ban vettünk 12 kg-osat 4500 ft-ért, és úgy néz ki 3x 2 hétig lesz elég 1 cicára (a leírásban szereplő 4 hét helyett - vagy az enyém pisil túl sokat, de ahogy kinéz az alom az rettenet). Ha kiszámolom, kb 3000 ft-ra jön ki egy hónapra, és a csomósodós ugyanennyibe került havonta, mert azt meg hetente kellett cserélni, mivel akármennyire is egyben próbáltam kiszedni a produktumait, mindig benne maradt valamennyi és az úgy nagyon büdös tud lenni már 3 nap alatt is, aztán meg terjeng a fürdőben.

Akkor meg már inkább a szilikonos szagmentesség :)

2014. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 *Victorique* ***** válasza:
*mindig benne maradt valamennyi: mármint a piszkos alomból néhány szem, nem lehet tökéletesen kiszedni.
2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is fressibe veszem a nagy kiszerelésű multifit szilikonos almot nem is váltanék.. Utáltam a sima almokat,mert egy büdösödnek, kettő a mancsára mindenhova ráragad és mivel olyan apró széthordja az egész lakásba. Szilikonosnak semmi szaga nincs, én rögtön kiszedem a székletet, van lábtörlő az alom előtt:

[link]

ugyanez, ez meg felfogja a szemcséket ami nagyok és nincs tele a nappali alomdarabokkal, és ha rendszeresen kiszeded a székletet forgasd át hogy ne tapadjon le az aljára a pisi,bár ez elkerülhetetlen egy idő után.

2014. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat,maradok a szilikonosnál,mert tegnap vettem a Lidl-ben,és valóban széthordja a lakásban.

Megnézem az állatkereskedésben,hogy melyik a legnagyobb kiszerelésű,és a legolcsóbb.

Köszönöm Nektek mégegyszer !!!

2014. aug. 29. 13:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a multifit milyen kiszerelésű,és mennyibe kerül?
2014. aug. 29. 13:05
 8/10 A kérdező kommentje:
Az alom illatosítóról van valami tapasztalat ?
2014. aug. 29. 13:07
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Alomillatosító hülyeség szerintem,elkérnek 2000 ft-ot egy illatosított porért.. De kipróbálhatod ha szeretnéd de szerintem pénzkidobás. Ha átlagnál büdösebbet sikerült termelnie kiszedem,aztán befújok légfrissítővel,többet ér. Plusz cicák se szeretik ha az illemhelyük illatozik. Én nem érzem szükségét,semmi szag nincs a lakásba a budija miatt, főleg nekünk zárt tehát úgy néz ki a wc-je mint egy hordozó és nagyon hamar hozzászokott a régi peremes után, és aki bejön a lakásba nem rögtön egy macskawc-re esik a látványa.

[link]

2014. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

az odormute biztos segíteni fog

próbálja ki bátran mindenki

2015. júl. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!