Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet vemhes a cicám, ha még...

Lehet vemhes a cicám, ha még etet?

Figyelt kérdés

a cicám ma 8 hete hogy ellett

rendesen eteti gondoskodik a cicákról (3 db plusz egy befogadott kiscica) de az utóbbi pár napban agresszív volt enne minden percben meg eszik is rendesen de általában reggelre le szokott menni a hasa ha tele eszi magát

és azt vettem észre, hogy a hasa meg maradt és a kicsire rá morgott amikor inni/enni akart...

lehetséges h újra vemhes de még van neki egy pici teje vagy az hülyeség lenne? egyébként kinti cicákról van szó



2014. szept. 4. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Mert lehet, ha nem vemhes, hanem nagyobb baja is van.
2014. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

doki.

egyébként azért lehetséges, mert itt van pár senki macskája, nyaraló övezetben és láttam az anyamacskát akinek egy hónaposak a kölykei max és folyamatosan bürrög berreg dörgölőzik és a kandúr amelyik jött enni már reagált rá.

Mondjuk a nagy has, az gyanús, hogy az újabb kölyköktől lenne.

2014. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerőséknél húsvétkor ellett az anya, aztán mire aug. végén megjöttek a nyaralásból, ott várta úket újaabb két pici.
2014. szept. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, javaslom az ivartalanítást, minél hamarabb, vemhesen is lehet! Mivel a cicák már 8 hetesek így minden gond nélkül el lehet őket választani és junior táppal etetni őket (akár áztatva), nincs szükségük az anyatejre. Ha felnőnek őket is célszerű ivartalanítani, különben lassan 20 cica gazdái lesztek.
2014. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a kiscicák el lesznek ajándékozva

és igen tervezzük az ivartalanítást mert van egy fiú cicánk is ugye a befogadott aki aki viszont idősebb a többinél de még szopizna..

azért is emeltem ki, hogy 8 hetesek mert azzal nem lesz gond

csak szerettem volna tudni, hogy házilag mit lehet csinálni...?! de ivartalanítás az fixen lesz és legalább már azt is tudom, hogy vemhesen is lehet

köszönöm

2014. szept. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!