Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicának csörgős nyakörv?

Cicának csörgős nyakörv?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, és nagyon aranyosakat lehet kapni, de mégis felvetült bennem a kérdést, hogy őt nem zavarná-e, hogy naphosszat ott csörög?

#nyakörv #cica #csörgős
2014. szept. 7. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg zavarná. A cicák nagyon önállók, nem tűrik a kötöttséget, szükségük van nyugalomra, amitől a csörgő megfosztja őket. Nem mindegy az sem, hogy kinti, vagy benti a cica. Ha kinti (vagy kijárós) akkor a nyakörv beakadhat, az esetleges vadászatkor (v vadászós játékkor) a kiszemelt áldozat észreveszi stb.
2014. szept. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Megszokja, viszont ha kinti cica, akkor könnyen felakadhat vele valahova.
2014. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gyémántlány ***** válasza:
71%

Nem jó ötlet. Valószínűleg utálná, mert a cicák nem szeretik a zajokat, kell nekik a csend, hogy nyugodtak tudjanak maradni.

Meg ahogy írta előttem valaki, ha kinti macsek, akkor a testi épsége is veszélybe kerülhet a nyakörv miatt.

2014. szept. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
45%
Ne! Csak szenvedne tole szegeny :/
2014. szept. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy fogja zavarni! Az enyémet egyáltalán nem érdekli sőt, tetszik neki! :) 1 nap se kellett, hogy megszokja. Kinti-benti cica és hasznos, mert lehet hallani ha jön. :D
2014. szept. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Próbáld ki: akaszd a nyakadba, és ha estig nem téped le magadról az állandó csörömpöléstől, ráteheted.
2014. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerintem Te se macska kaját eszel, vagy nem?
2014. szept. 8. 06:42
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
6. vagyok: a kettő messze nem hozható egy platformra
2014. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem mindkettő ugyanaz. Önmagad azonosítása egy macskával.
2014. szept. 8. 14:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell lepontozni. :) Az enyémet tényleg nem zavarja, nem tudom ebben mi a gond. Különben sem zörög egész nap csak ha fut és ha olyan mozdulatot tesz. A macskák nem olyan állatok, amelyek minden apró-cseprő dolgon kiakadnának, tűrik az ilyeneket, és egyesek észre sem veszik. :) Egy embert pedig nem lehet egy cicával összehasonlítani.

Persze lehet, hogy valaki macskája ilyet nem bír, de az pedig nem az én dolgom, hogy kinek milyen ingerekhez van szoktatva az állata.

Szóval kedves kérdező: szerintem vehetsz a cicádnak ilyen nyakörvet. Ha úgy gondolod zavarná (mondjuk nem tudom miből lehetne erre következtetni) akkor vedd le róla csak a csörgőt, mert ez is megoldható.

2014. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!