Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Visszanő a nyakörv által...

Visszanő a nyakörv által ledörzsölt szőre a cicának? Van valakinek bevált nyakörve?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy csengős nyakörvet a Fressnapfban, hogy halljam, merre jár. Kb. 2 hétig volt rajta, de levettem, mert többször kaparászta, körbeforgatta a nyakán. Akkor vettem észre, hogy elkopott a szőre a nyaka két oldalán (elöl-hátul nem).

2013. ápr. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog nőni, azt nem tudom mennyi idő. Sajnos szerintem ez egy hátránya a nyakörvnek, mert nem lehet annyira lazára állítani, hogy a szőrét egyáltalán ne koptassa ki.
2013. ápr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Valaki neked is rakhatna csengőt a nyakadba, csak úgy próbaképpen. Nyilván azért kaparászta, mert le akarta szedni. Annak a nyakába is raknák, aki kitalálta.
2013. ápr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden nyakörv ilyen.
2013. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-esnek: a kérdésemre nem tudsz válaszolni, puffogásra meg nem vagyok kíváncsi, őrizd meg magadnak! A macskámnak semmi baja a csengővel, sőt egész nap zajong, csörgővel és labdákkal játszik, amikben szintén csörgő van. Ha láttam volna akár szikrányi jelét annak, hogy zavarja a csengő, már hamarabb is levettem volna róla, de nem a csengővel volt problémája. A nyakörv kibolyhosodott, piszkálni kezdte, megnyúlt és zavarta a nyakát. Tisztában vagyok és voltam akkor is, amikor megvettem, hogy a macskák esetlegesen nem mindig és nem mindegyik szereti a nyakában a csörgőt, ezért erre figyeltem. Oszd az észt azoknak, akik azt kérdezik, hogy mire jó az ivartalanítás!
2013. ápr. 11. 17:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Észrevettem, hogy nyakörv nélkül is kaparássza időnként. Átnéztem, nem bolhás, tiszta a bőre, füle. Ma épp viszem varratszedésre, úgyhogy ezt is megnézetem.
2013. ápr. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!