Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a baja a macskámnak?

Mi a baja a macskámnak?

Figyelt kérdés

ma talatam egy anya macskát 3kölyök cicájával. Az egyik cicát haza hoztam és nagyon furán veszi a levegőt vajon mi a baja? És ilyen is 'beteg' a szeme azt kamilla teázom neki.

bárátnöm azt mondta h macska náthas..az milyen betegség?bele halhat? /16 lány tapasztalatlan macskatartó



2014. szept. 8. 18:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A cica olyan 10hetes
2014. szept. 8. 18:27
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha túl későn, tehát nem túl pici cica korában kerül idegen helyre, akkor stresszt okozhat neki az új hely, azért is lélegezhet furcsán. Etesd jól, rendszeresen, akkor hamar megszokik.
2014. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy macska náthás, de lehet valami más is. A macsa náthába nem tud belehalni, de mindenképpen vidd el egy állatorvoshoz mert akkor tud valami ellenszert adni, és nem lehet komolyabb baja, meg nem fog szenvedni!
2014. szept. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A cica legyen meleg helyen, éjszakára ne hagyd az udvaron, mert egyedül kihűlhet, nincsenek még mínuszok ugyan, de semmiképp sem tesz jót neki, főleg ha nehezen kap levegőt.

Ha 10 hetes, akkor lehet már neki adni szilárd/félszilárd nedves konzervet, párizsit, ami van otthon, tejbe áztatott kenyeret. Bár a tejet egyesek nem javasolják, mert hasmenést okozhat.


Google-be üsd be, hogy macskanátha tünetei, kezelése.

2014. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az anyjukat nem vitted haza? Van úgy hogy 10 hetesen is szopnak még, csupán megszokásból. Az anyjától való elválasztás is stresszt okozhatott neki.
2014. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szerintem stresszel mert van egy yorkim is és gondoltam fura neki a hely meg a kutyus is (a kutya nem bántja imádja a macskákat a hörcsögömet is szereti) A szobámba melettem fog aludni szoval nem fog ki hülni:)

orvoshoz most nem tudom vinni mert tegnap el vertem az osszes penzem..nem számítottam a kis cicára.

sajnos az anya macskát nem tudtam haza hozni mert még volt 2kölyke szoval 4macskat haza hozni netszes lett volna 1cicusért is haragszik anya de majd meg békél

2014. szept. 8. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
A többi kis cicával mi lett?(azokkal akik ott maradtak az anyamacskánál) Ők jól vannak?Vidd el orvoshoz meg mondja hogy macska náthás e. Ilyen pici korban van hogy el pusztulnak a kis cicák. Jobbulást a cicának.
2014. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor pluszban a kutyát is meg kell szoknia, hozzá kell szoknia hogy az a kutya nem bántja.
2014. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
a tobbi macska az iskolák elott 'lakik' suli elott meg nezem oket es majd viszek nekik enni:)probalok nekik gazdit találni minnél hamarabb,meg az anya macskánk is mert szelíd es meg nyakörv is van rajta
2014. szept. 9. 05:53
 10/11 A kérdező kommentje:

már semmi baja a cicusnak egészen élet vidám:) csak fura hangokat add ki ha minden igaz probálgatja a borombolást.

egyébként a kutya meg adja magát a cicának és fél is tőle

2014. szept. 9. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!