Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A menhelyek vállalnak megőrzés...

A menhelyek vállalnak megőrzést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 Napja fogadtam be egy kiscicát, nagyon megszerettem, de szabadságom alatt nyaralni megyek Hajdúszoboszlóra.


A cicát nem tudom kire bízni, a szüleim allergiások rá, de nem is akarom ezt tovább magyarázni.


Az az ötletem támadt, hogy felhívnék egy közeli menhelyt, és megkérdezném hogy vállalnák-e hogy jövőhét keddig, vigyáznának rá. Természetesen az alomról, és az ételéről gondoskodnék.


Szerintetek próbáljam meg? Volt már vlaki hasonló helyzetben?



2014. szept. 9. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Mivel így is tele vannak, ezért ilyen kéréseket nem vállalnak. De szerencsére erre már kitalálták a kisállatpanziót.
2014. szept. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors kérdésedet, és tudsz ajánlani fejér megyében ilyen kisállat panziót? milyen árban szokták vállalni?
2014. szept. 9. 08:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod magaddal vinni? Mi olyan helyet szoktunk keresni, ahova lehet vinni kisállatot. Általában 1-2 e. Ft-ot kérnek/éjszaka. A panzióba nem vinném, mert ott (tisztelet a kivételnek), ketrecben vannak a nap nagy részében.
2014. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: azon kívül horribilis árak vannak. Amiket néztem, 5 e-nél kezdődik/nap.
2014. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérd meg a szomszédokat (vagy barátod, ismerősöd stb) hogy etessék és itassák őt ahányszor naponta kell, ha benti cica akkor almot tisztítson.

Egyébként a macska nem igényel különösebb társaságot, nyugodtan mindenféle szívfájdalom nélkül otthonhagyhatod egyedül. Soha nem hallottam, hogy macskát panzióba vittek volna, de ha Te ettől jobban alszol akkor persze beadhatod. Az már más kérdés, hogy hogy bánnak néha egyes helyeken az állatokkal...

2014. szept. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam privát üzenetet
2014. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem árt utánanézni hova viszi az ember a kedvencét. Én nagyon ritkán, de beadom panzióba a kutyám és még sosem volt gond. A panziósnak kutyakozmetikája is van és ad kedvezmény ha beadod a kutyust, egyébként pedig több mint 600 nm elkerített rész van csak kutyáknak. 2500 ft/éjszaka. Nekem megéri, mert tudom, hogy jó helyre kerül.
2014. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Megoldódott persze, de már nem is aktuális. De hogy válaszoljak is a kérdésekre, válaszokra.


3 hónapja költöztem egyedül ilyen sorházba, közös udvarra. Elől van egy kutya, akitől féltettem. Ezért is indult az, hogy akkor beadnám valahová. A szomszédom kedves,neki is van kinti cicája, de első nap mikor kiengedtem hogy szokja azért a kinti életet is, na akkor kettő cica is megtámadta. S az is jóval megerősített abban, hogy valahová tegyem abban a pár napba.


De szerencsére a szomszéd néni magától felajánlotta hogy vigyázna rá (mert egyébként kedves, aranyos a néni csak nem beszédes ezért is ódzkodtam hogy megmerjem-e kérdezni tőle).


Azóta jól megvan, a kutyát kerüli, így már kinti cicuska. :) Van játszó társa is kettő db kisebb cicuska is, meg egy mami cica aki azóta ott lakik hogy én oda költöztem. A lakás előző tulaja hagyta hátra. Így ő már anyáskodik is az én cicám felett. :)

2014. szept. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!